Ново
Самоубиствен Одред #32 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Самоубиствен Одред 32 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 79.84

Напишано Од Роб вилијамс. Илустрирано Од Барнаби Багенда. Точка : Самоубиствен Одред (4-Та Серија) #32 Издавач : Дц Насловна Уметник : Тони С. Даниел Писател : Роб Вилијамс Уметник : Барнаби Багенда Приказни : Тајната Историја На Работната Група Х, Дел 6 оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напишано Од Френк Тиери, Рајан Норт Илустрирано Од Рафаеле Иенко, Рамон Вилалобос Точка : Оригинални Гре

Напишано Од Кристос Гејџ Илустрирано Од Декстер Соја Точка : Супериорен Спајдермен #6.1 Издавач : Марвел К

Напишано Од Петар Давид Илустрирано Од Мајк Зек Точка : Спектакуларен Спајдермен, Издавач На #118 (Киосци)

Напишано Од Петар Давид Илустрирано Од Џ К Вудворд Предмет : Паднат Ангел : Враќање На Синот #3 Издавач : Idw

Напишано Од Лу Стрингер, Најџел Кичинг Илустрирано Од Роберто Корона, Питер Ричардсон, Гериwsрјус Точка :

Напишано Од Кристос Гејџ Илустрирано Од том Рани Точка : Одмаздници Академија ЦС #1 Издавач : Марвел Кори�

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Џон Тимс Точка : Млада Правда (3Та Серија) #12 Издавач : Дц Н�

Напишано Од Џ.М Дематеис Илустрирано Од Алан Куперберг Точка : Бранители, Издавачот #126 : Насловна Уметни�

Напишано од Фред Ван Ленте Илустрирано Од Винченцо Карату Точка : Умри!Намит Никогаш Не Умира! #2е Издава�

Напишано Од Рајан Норт Илустрирано Од Франческо Мобили Точка : Тајна Инвазија (2 Серија) #3а Издавач : Марв

Напишано Од Гери Скот бити Илустрирано Од Гери Скот бити Напишано Од Гери Скот бити Илустрирано Од Гери

Напишано Од Кристофер хестингс Илустрирано Од Пасквале Квалано Точка : Пеколот Соња #5c Издавач : Динамит

Напишано Од Скот Ричард Курц Илустрирано Од Скот Ричард Курц Точка : Пвп (Том 2) #8 Издавач : Писател На Сли�

Напишано Од Кирон Гилен Илустрирано Од Били Тан, Рич Елсон Точка : Тор #609 Издавач : Марвел Корица Уметник

Напишано Од Фабијан Никиеза Илустрирано Од Anи Куберт Точка : XMen (2 Серија) #29 Издавач : Марвел Корица Уметн

Напишано Од Мајк коста Илустрирано Од Антонио Фузо Точка : Г И Џо Кобра : Кобра граѓанска Војна #1б Издава�

Напишано од Џеј Фербер Илустрирано Од Скот Годлевски Точка : Коперхед #7 Издавач : Слика Насловна Уметник

Напишано Од Чарлс Соул, Рајан Стегман Илустрирано Од Стив Мекнивен, Рајан Ли, Брендон Петерсон Точка : Не

Напишано Од Пол Корнел Илустрирано Од Диоген невес Точка : Демон Витези #5 Издавач : Дц Насловна Уметник :

Scroll