Ново
Раса 999#4 ВФ/НМ ; Стрип За Затемнување

Раса 9994 ВФ/НМ ; Стрип За Затемнување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Напишано од Брус Шоенгуд. Илустрирано од боб бери. Точка : Outbreed 999 #4 Издавач : Затемнување Покритие Уметник : Dell Barras Писател : Брус Schoengood Уметник : Боб Бери Белешки : 1 појавување На Екстремни Виолетова; ca. 1994 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напишано од Џеф Ланг Илустрирано Од Дејвид Болер Точка : Равен Хроники #8 Издавач : Калибар Писател : Џеф Л

Напишано Од Фабијан Никиеза Илустрирано Од Anи Куберт Точка : XMen (2 Серија) #29 Издавач : Марвел Корица Уметн

Напишано Од Џон Острандер, Питер Б Гилис Илустрирано Од Тимоти Труман, Том Сатон Точка : Starslayer #20 Издавач

Напишано Од Мајк Фичера, Роналд Бирд, Ал Сјоердсма, Стјуарт Вандал, Ентони Фламини, Мајкл Хоскин, Џеф Кри�

Напишано Од Чарлс Соул, Рајан Стегман Илустрирано Од Стив Мекнивен, Рајан Ли, Брендон Петерсон...

Напишано Од Џејмс Маскија Илустрирано Од Фелипе Обандо Ставка : Навивачи Што Јадат Месо Од Вселената #3 И

прво изданиеВклучува карактеристики На Пол Буњан, гладијатори и борби со биковиУметност од боб Пауелн

Напишано Од Скот Робертс Илустрирано Од Скот Робертс Точка : Пети Торта И Пријатели (Том 2) #5 Издавач : Роб

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Мајкл Авон Оеминг Точка : Соединетите Американски држав�

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Џон Тимс Точка : Млада Правда (3Та Серија) #12 Издавач : Дц Н�

Напишано Од Гери Скот бити Илустрирано Од Гери Скот бити Напишано Од Гери Скот бити Илустрирано Од Гери

Напишано Од Рајан Норт Илустрирано Од Франческо Мобили Точка : Тајна Инвазија (2 Серија) #3а Издавач : Марв

Напишано Од Ј Мајкл Страчински, Фиона Каи Avвори Илустрирано Од Џон Ромита Џуниор, Марк Брукс Точка : Марв

Точка : Списание Арчи Гигант Серија #483 Издавач : Арчи Белешки : Шеги Арчи Оваа ставка е надвор од печатење

Напишано Од Френк Тиери, Рајан Норт Илустрирано Од Рафаеле Иенко, Рамон Вилалобос Точка : Оригинални Гре

Напишано Од Џ Х ВИЛИЈАМС ТРЕТИ Илустрирано Од Тревор Мекарти Точка : Batwoman (2 Серија) #19 Издавач : Dc Покрити�

Напишано Од Дејвид Дариго, Дајан Пирон Илустрирано Од Тод Смит Точка : Зелена Хорнет, На (Том...

Напишано од Џеј Фербер Илустрирано Од Скот Годлевски Точка : Коперхед #7 Издавач : Слика Насловна Уметник

Напишано Од Реј Фокс Илустрирано Од Френсис Портела, Стаз Џонсон Точка : Троица На Гревот : Пандора #6 Изд�

Напишано од Сал Ципријано Илустрирано со Шега Точка : Одмазда на Пареата #2а Издавач : Маркосија Писател :

Напишано Од Бен Перси Илустрирано Од Деклан Шалви Точка : XMen Неограничено : Географска Ширина #1b Издавач

Напишано Од Јохан Лајман Илустрирано Од Дејв кросленд Точка : Лузна : Лузни За Живот #2а Издавач : Idw Покри�

Напишано Од Гарт Енис Илустрирано Од Дарик Робертсон Точка : Бес : Миротворец #3 Издавач : Марвел Корица У�

Напишано Од Рој томас Илустрирано Од Марија Северин Точка : ПодМорнар, На (Том 2) #15 Издавач : Марвел Кориц�

Напишано Од Џ.М Дематеис Илустрирано Од Алан Куперберг Точка : Бранители, Издавачот #126 : Насловна Уметни�

Напишано Од Кален Бун Илустрирано Од Џонас Шарф Точка : Базилиск (Бум!) #11 Издавач : Бум! Насловна Уметник :

Scroll