Ново
Ген13 #12 ВФ ; стрип за Диви Бури

Ген13 12 ВФ ; стрип за Диви Бури

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1072.00

Напишано Од Крис Кларемонт. Илустрирано Од Рамон Ф. Бахс. Точка : Ген13 (Дива Бура) #12 Издавач : Дивата Бура Покрие Уметник : Алехандро Писател : Крис Кларемонт Уметник : Рамон Ф. Бахс Приказни : Зима Убива, Дел 1 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напишано Од Скот Ричард Курц Илустрирано Од Скот Ричард Курц Точка : Пвп (Том 2) #8 Издавач : Писател На Сли�

Напишано Од Скот Снајдер Илустрирано Од Јаник Пакет Точка : Мочуриште Работа (5Та Серија) #14 Издавач : Дц П

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Марк Андрејко Точка : Торзо #6 Издавач : Писател На Слики :

Илустрирано Од Donк Бурнам, Дон Фигуероа, Кајл Хотц, Хорхе Хименез, Карл Кесел, Марсело Матере, Дејвид Меси

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Џон Тимс Точка : Млада Правда (3Та Серија) #12 Издавач : Дц Н�

Напишано Од Дејвид Дариго, Дајан Пирон Илустрирано Од Тод Смит Точка : Зелена Хорнет, На (Том 1) #14 Издавач

Напишано од Кели Томпсон Илустрирано Од Софи кембел Точка : Џем и Холограмите #5б Издавач : Idw Покритие Ум�

Напишано од Џеј Фербер Илустрирано Од Скот Годлевски Точка : Коперхед #7 Издавач : Слика Насловна Уметник

Напишано Од Ј Мајкл Страчински, Фиона Каи Avвори Илустрирано Од Џон Ромита Џуниор, Марк Брукс Точка : Марв

Напишано Од Мајк Фичера, Роналд Бирд, Ал Сјоердсма, Стјуарт Вандал, Ентони Фламини, Мајкл Хоскин, Џеф Кри�

Напишано Од Џ.М Дематеис Илустрирано Од Алан Куперберг Точка : Бранители, Издавачот #126 : Насловна Уметни�

Напишано Од Јохан Лајман Илустрирано Од Дејв кросленд Точка : Лузна : Лузни За Живот #2а Издавач : Idw Покри�

Напишано Од Петар Давид Илустрирано Од Мајк Зек Точка : Спектакуларен Спајдермен, Издавач На #118 (Киосци)

Напишано Од Стив Дарнал Илустрирано Од Алекс рос Точка : Чичко Сем #2 Издавач : Дц / Вртоглавица Покрие Уме

Напишано Од Грег Рука, Traк Траутман, Џејмс Робинсон Илустрирано Од Пере Перез, Карлос Алберто Фернандез �

Напишано Од Мајк коста Илустрирано Од Антонио Фузо Точка : Г И Џо Кобра : Кобра граѓанска Војна #1б Издава�

Напишано Од Гарт Енис Илустрирано Од Дарик Робертсон Точка : Бес : Миротворец #3 Издавач : Марвел Корица У�

Напишано Од Кристос Гејџ Илустрирано Од том Рани Точка : Одмаздници Академија ЦС #1 Издавач : Марвел Кори�

Напишано Од Кален Бун Илустрирано Од Џонас Шарф Точка : Базилиск (Бум!) #11 Издавач : Бум! Насловна Уметник :

Напишано од Бен Рааб Илустрирано од Мел Руби Точка : Екскалибур #117 Издавач : Марвел Корица Уметник : Џон К

Напишано Од Џон Острандер, Питер Б Гилис Илустрирано Од Тимоти Труман, Том Сатон Точка : Starslayer #20 Издавач

Напишано од Кевин Ванхук Илустрирано Од Тед Халстед Предмет : Вечен Воин #23 Издавач : Храбар Насловен Уме

Напишано Од Скот Робертс Илустрирано Од Скот Робертс Точка : Пети Торта И Пријатели (Том...

Напишано Од Френк Тиери, Рајан Норт Илустрирано Од Рафаеле Иенко, Рамон Вилалобос Точка : Оригинални Гре

Scroll