Ново
Демон Витези #5 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Демон Витези 5 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 79.84

Напишано Од Пол Корнел. Илустрирано Од Диоген невес. Точка : Демон Витези #5 Издавач : Дц Насловна Уметник : Мајк Чои Писател : Пол Корнел Уметник : Диоген Невес Настапи : Коњ-Жена, Егзористос, Демонот (Џејсон Крв), Сјаен Витез (Сер Истин), Вандал Дивјак, Ал-Џабр, Мадам Ксанаду, Мордру, Потрагата Кралица Приказни : Предавникот Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напишано од Џеј Фербер Илустрирано Од Скот Годлевски Точка : Коперхед #7 Издавач : Слика Насловна Уметник

Напишано Од Мајк коста Илустрирано Од Антонио Фузо Точка : Г И Џо Кобра : Кобра граѓанска Војна #1б Издава�

Напишано Од Скот Снајдер Илустрирано Од Јаник Пакет Точка : Мочуриште Работа (5Та Серија) #14 Издавач : Дц П

Напишано Од Дејвид Дариго, Дајан Пирон Илустрирано Од Тод Смит Точка : Зелена Хорнет, На (Том...

Напишано Од Јохан Лајман Илустрирано Од Дејв кросленд Точка : Лузна : Лузни За Живот #2а Издавач : Idw Покри�

Напишано Од Стивен Сигл Илустрирано Од кен Хупер Точка : Примарна Сила #1 Издавач : Дц Насловна Уметник : К

Напишано Од Грег Рука, Traк Траутман, Џејмс Робинсон Илустрирано Од Пере Перез, Карлос Алберто Фернандез �

Илустрирано Од Donк Бурнам, Дон Фигуероа, Кајл Хотц, Хорхе Хименез, Карл Кесел, Марсело Матере, Дејвид Меси

Напишано Од Брајан Вуд Илустрирано Од Рајан кели Точка : Локален #9 Издавач : Они Корица Уметник : Рајан Ке

Напишано Од Петар Давид Илустрирано Од Џ К Вудворд Предмет : Паднат Ангел : Враќање На Синот #3 Издавач : Idw

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Марк Андрејко Точка : Торзо #6 Издавач : Писател На Слики :

Напишано Од Скот Снајдер Илустрирано од хорхе хименез Точка : Правда Лига (4Та Серија) #39 Издавач : Дц Насл

Напишано Одdyи Дигл Илустрирано Од том Рани Точка : Темно Владеење : Хоки #1 Издавач : Марвел Корица Уметни�

Напишано Од Френк Дарабонт, Рој Томас, Стеф Лејди, Гери Герани Илустрирано Од Рафаел Кајанан...

Напишано од Бен Рааб Илустрирано од Мел Руби Точка : Екскалибур #117 Издавач : Марвел Корица Уметник : Џон К

Напишано Од Кристос Гејџ Илустрирано Од том Рани Точка : Одмаздници Академија ЦС #1 Издавач : Марвел Кори�

Напишано од Том Беланд Илустрирано Од Хуан До Ставка : Фантастична Четворка Во Атак Дел М О Д О к.! #1 Издав

Напишано Од Џ.М Дематеис Илустрирано Од Алан Куперберг Точка : Бранители, Издавачот #126 : Насловна Уметни�

Напишано Од Лу Стрингер, Најџел Кичинг Илустрирано Од Роберто Корона, Питер Ричардсон, Гериwsрјус Точка :

Напишано Од Скот Робертс Илустрирано Од Скот Робертс Точка : Пети Торта И Пријатели (Том 2) #5 Издавач : Роб

Напишано Од Стив Дарнал Илустрирано Од Алекс рос Точка : Чичко Сем #2 Издавач : Дц / Вртоглавица Покрие Уме

Scroll