Ново
Под-Морнар, #15 VG; Марвел стрип | јули 1969 Змеј Човек Намор

Под-Морнар, 15 VG; Марвел стрип | јули 1969 Змеј Човек Намор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 431.84

Напишано Од Рој томас. Илустрирано Од Марија Северин. Точка : Под-Морнар, На (Том. 2) #15 Издавач : Марвел Корица Уметник : Марија Северин Писател : Рој Томас Уметник : Марија Северин Настапи : Дајан Арлис, Д-р Доркас, Змеј Човек, Грегсон Гилберт Приказни : Денот На Змејот! Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напишано Од Скот Ричард Курц Илустрирано Од Скот Ричард Курц Точка : Пвп (Том 2) #8 Издавач : Писател На Сли�

Напишано Од Мајк коста Илустрирано Од Антонио Фузо Точка : Г И Џо Кобра : Кобра граѓанска Војна #1б Издава�

Напишано од Сал Ципријано Илустрирано со Шега Точка : Одмазда на Пареата #2а Издавач : Маркосија Писател :

Напишано Од Рајан Норт Илустрирано Од Франческо Мобили Точка : Тајна Инвазија (2 Серија) #3а Издавач : Марв

Напишано Од Лу Стрингер, Најџел Кичинг Илустрирано Од Роберто Корона, Питер Ричардсон, Гериwsрјус Точка :

Напишано од Џеј Фербер Илустрирано Од Скот Годлевски Точка : Коперхед #7 Издавач : Слика Насловна Уметник

Напишано Од Скот Снајдер Илустрирано Од Јаник Пакет Точка : Мочуриште Работа (5Та Серија) #14 Издавач : Дц П

Напишано Од Чарлс Соул, Рајан Стегман Илустрирано Од Стив Мекнивен, Рајан Ли, Брендон Петерсон...

Напишано Од Скот Робертс Илустрирано Од Скот Робертс Точка : Пети Торта И Пријатели (Том...

Напишано од Бен Рааб Илустрирано од Мел Руби Точка : Екскалибур #117 Издавач : Марвел Корица Уметник : Џон К

Напишано Од Крис Рајл Илустрирано Од Габриел Родригез Напишано Од Крис Рајл Илустрирано Од Габриел Род�

Напишано Од Џејмс Маскија Илустрирано Од Фелипе Обандо Ставка : Навивачи Што Јадат Месо Од Вселената #3 И

Напишано Од Клифорд Е Ван Метар Илустрирано Од Боб Лејтон, Клифорд Е Ван Метер, Џим Калафиоре, Џо Кесада,

Напишано Од Кит Гифен, Џ.М Дематеис Илустрирано Од Кевин Мегваер Предмет : Порано Позната Како Лига На Пр

Напишано Од Волт Симонсон Илустрирано Од Лудо Приспивна Точка : Светот на Warcraft #3 (2) Издавач : Wildstorm Покрие

Напишано Од Гери Скот бити Илустрирано Од Гери Скот бити Напишано Од Гери Скот бити Илустрирано Од Гери

Напишано Од Брајан Вуд Илустрирано Од Рајан кели Точка : Локален #9 Издавач : Они Корица Уметник : Рајан Ке

Напишано од Ед Брисон Илустрирано Од Декстер Соја Точка : Смртен Удар Ад #10а Издавач : Дц Покритие Уметни�

Напишано Од Кристофер хестингс Илустрирано Од Пасквале Квалано Точка : Пеколот Соња #5c Издавач : Динамит

Напишано Од Френк Тиери, Рајан Норт Илустрирано Од Рафаеле Иенко, Рамон Вилалобос Точка : Оригинални Гре

Напишано од Брус Шоенгуд Илустрирано од боб бери Точка : Outbreed 999 #4 Издавач : Затемнување Покритие Уметник

Напишано Од Фабијан Никиеза Илустрирано Од Anи Куберт Точка : XMen (2 Серија) #29 Издавач : Марвел Корица Уметн

Напишано Од Крис Кларемонт Илустрирано Од Рамон Ф Бахс Точка : Ген13 (Дива Бура) #12 Издавач : Дивата Бура По

Напишано Од Кален Бун Илустрирано Од Џонас Шарф Точка : Базилиск (Бум!) #11 Издавач : Бум! Насловна Уметник :

Точка : Списание Арчи Гигант Серија #483 Издавач : Арчи Белешки : Шеги Арчи Оваа ставка е надвор од печатење

Напишано од Џеф Ланг Илустрирано Од Дејвид Болер Точка : Равен Хроники #8 Издавач : Калибар Писател : Џеф Л

Напишано Од Роб Потчак Илустрирано Од Овен Џени Точка : Бесмртни #1а Издавач : Keenspot Покритие Уметник : Ове�

Напишано Од Ј Мајкл Страчински, Фиона Каи Avвори Илустрирано Од Џон Ромита Џуниор, Марк Брукс...

Напишано Од Петар Давид Илустрирано Од Мајк Зек Точка : Спектакуларен Спајдермен, Издавач На #118 (Киосци)

Scroll