Ново
Соединетите Американски Држави На Убиството Ад, #5А VF; икона стрип

Соединетите Американски Држави На Убиството Ад, 5А VF; икона стрип

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис. Илустрирано Од Мајкл Авон Оеминг. Точка : Соединетите Американски држави За Убиство Ад.#5А Издавач : Икона Покрие Уметник : Дејвид Мек Писател : Брајан Мајкл Бендис Уметник : Мајкл Авон Оеминг Белешки : Мек Варијанта оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напишано Од Мајк Фичера, Роналд Бирд, Ал Сјоердсма, Стјуарт Вандал, Ентони Фламини, Мајкл Хоскин, Џеф Кри�

Напишано Од Мајк коста Илустрирано Од Антонио Фузо Точка : Г И Џо Кобра : Кобра граѓанска Војна #1б Издава�

Напишано Од Стивен Сигл Илустрирано Од кен Хупер Точка : Примарна Сила #1 Издавач : Дц Насловна Уметник : К

Напишано од Кевин Ванхук Илустрирано Од Тед Халстед Предмет : Вечен Воин #23 Издавач : Храбар Насловен Уме

Напишано Од Рој томас Илустрирано Од Марија Северин Точка : ПодМорнар, На (Том 2) #15 Издавач : Марвел Кориц�

Напишано од Сал Ципријано Илустрирано со Шега Точка : Одмазда на Пареата #2а Издавач : Маркосија Писател :

Напишано Од Клифорд Е Ван Метар Илустрирано Од Боб Лејтон, Клифорд Е Ван Метер, Џим Калафиоре, Џо Кесада,

Напишано Од Кристос Гејџ Илустрирано Од Декстер Соја Точка : Супериорен Спајдермен #6.1 Издавач : Марвел К

Напишано Од Гарт Енис Илустрирано Од Дарик Робертсон Точка : Бес : Миротворец #3 Издавач : Марвел Корица У�

Напишано Од Брајан Мајкл Бендис Илустрирано Од Џон Тимс Точка : Млада Правда (3Та Серија) #12 Издавач : Дц Н�

Напишано Од Крис Кларемонт Илустрирано Од Рамон Ф Бахс Точка : Ген13 (Дива Бура) #12 Издавач : Дивата Бура По

Напишано Од Џ.М Дематеис Илустрирано Од Алан Куперберг Точка : Бранители, Издавачот #126 : Насловна Уметни�

Напишано Од Кристофер хестингс Илустрирано Од Пасквале Квалано Точка : Пеколот Соња #5c Издавач : Динамит

Напишано Од Скот Ричард Курц Илустрирано Од Скот Ричард Курц Точка : Пвп (Том 2) #8 Издавач : Писател На Сли�

Напишано од Џеф Ланг Илустрирано Од Дејвид Болер Точка : Равен Хроники #8 Издавач : Калибар Писател : Џеф Л

Напишано Од Петар Давид Илустрирано Од Мајк Зек Точка : Спектакуларен Спајдермен, Издавач На #118 (Киосци)

Напишано Од Крис Рајл Илустрирано Од Габриел Родригез Напишано Од Крис Рајл Илустрирано Од Габриел Род�

Напишано од Кејти Кук Илустрирано Од Priceи Прајс Ставка : Моето Мало Пони : Пријателството Е Магија #4e Изда

Напишано Од Фабијан Никиеза Илустрирано Од Anи Куберт Точка : XMen (2 Серија) #29 Издавач : Марвел Корица Уметн

Напишано Од Волт Симонсон Илустрирано Од Лудо Приспивна Точка : Светот на Warcraft #3 (2) Издавач : Wildstorm Покрие

Напишано Од Бил Вилингем Илустрирано Од Марк Бакингем Точка : Басни #148 Издавач : Дц / Вртоглавица Покрие �

Напишано од Џо Китинг Илустрирано Од Ник Барбер Точка : Рингсајд #10 Издавач : Уметник За Покривање На Сли�

Scroll