Ново
200 метри на отворено G40 LED светла светла светла затемнети водоотпорни распрскувачки светлосни жици со 103 светилки што можат да се поврзат со комерцијални висечки св?

200 метри на отворено G40 LED светла светла светла затемнети водоотпорни распрскувачки светлосни жици со 103 светилки што можат

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1439.84

Флексибилни и практични, тоа се светлата за поврзување на глобусот што ги барате!. Сакате да го украсите вашиот дом/дворовите со мулти-поврзливи светлосни жици?. Секогаш грижете се дека светлината што ја користите ќе падне и ќе предизвика безбедносни проблеми?. Низа за затемнување на светлата. Овие декоративни жици светла се компатибилни со затемнување. ? За разлика од другите стринг светла кои користат 5 W светилки кои во висока вата и лесни за висока цена, нашите светла за убод прифаќаат сијалици за заштеда на енергија, една сијалица троши само 1 вати, само 25 W по низа вкупно, заштедувајќи 80% од другите! Секогаш главоболка додека ја гледате сметката за енергија после повод? Сега можете само да кажете : Bye Bye!. И со лесна кука за чаша за инсталација, можете да ја поправите или да ја поставите насекаде како што ви треба. (Белешка : Затемнувањето не е вклучен). Зошто треба да ги изберете овие 2-пакети 100-тина отворено/затворено декоративни низа светла?.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Лесно за инсталирање】 Освен за куката за карабинер, LED LED конструкциските жици светла, исто така, имаат

Панелот со напојување со Олар е издвоен од 20 см од градинарски шип Повод : градина , тревник , двор , ог�

? По брзото целосно полнење од 6 часа, сончевите градинарски светла ќе заблескаат приближно 40 часа Со ово

Широка употреба : украсете на дрво, ограда, покрив, задниот двор, градина, внатрешен двор, двор, тремот, ка

Паметно Затемнување Затемнете на вистинското ниво на осветленост преку апликација или гласовна контро

Панелот со напојување со Олар е издвоен од 20 см од градинарски шип Повод : градина , тревник , двор , ог�

8 режими и функција за меморија : LED светловите на LED имаат копче за вклучување / исклучување и копче за ре�

【Лесен за употреба】 19,7ft / 6m 40 LED диоди топли светла на белиот глобус со USB , затемнети светла што се вкло�

Енергирање / надвор од автоавтоматско на ден на самракот, автоматско Режимпрекинувач за да го изберете �

После склопот десно, може да се поврзе со моќност Ако поради која било причина не сте целосно задоволни �

●2022 Нови Надградени 2Пакувајте ГИ СЕКОЈ 72 FT 200 LED СОЛАРНИ Светла За Надворешни Жици Q : Супер Светла Со Пог

Стил на дизајн : Лесен и водоотпорен, светло за градина усвои лесен и водоотпорен материјал Тоа ќе биде м

10 см / 3,94 инчи, секоја снегулка е приближно Бојата може да постои мала разлика како резултат на различни�

? Кориснички : опремено со 24 сијалички во филаменс во стилот на гроздобер и 12 бесплатни резервни сијалиц�

? УЛ АНТИКОНФЕНЕТИЗИРАЕ НА УЛ : Секоја светлосна низа има етикета за антиконтрафејтирање на златна UL, а с

Висококвалитетни и издржливи : Овие жици светла за спална соба и други простори се направени од високок�

Лесна боја : Топло бело ЛЕР Количина : 72 LED Боја на жица : Зелена жица Големина : 5 ft (W) 5ft (H) Водечка жица : 3М /

Соларно Напојување И Автоматско Вклучување / Исклучување : заштеда На Енергија, апсорбирање и претворањ

Исто така е еколошки, со висока стапка на конверзија на енергија и е издржлива и безбедна за употреба...

Чувајте го вашето село со таблети и деко сјајни светло : Нашиот систем за осветлување зема керамички и п�

?€Надградени LED Светла За Низа Quot 50ft G40 adpot најновиот надграден LED чип, опремен со двоен дополнителен осиг

Scroll