Ново
Пареа Патека Стрелаштво Полица Рампа, Црна СП1

Пареа Патека Стрелаштво Полица Рампа, Црна СП1

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Подлогата На Полицата го замолчува сечилото на фрлачот на потпирачот за стрелки. Го намалува преносот на вибрации од раката на фрлачот до вашиот кревач што го прави поставувањето на лакот уште потивко. Лесно поставување и може да се намали на прилагодено вклопување. Направено од комерцијален материјал за амортизација на Вибрации на Патеката На Пареа. Гордо направени во САД. Подлогата На Полицата го замолчува сечилото на фрлачот на секој одмор со стрелки додека ја штити завршницата на полицата. Подлогата на Полицата може да се користи за замолчување во многу други апликации и може да се исече за прилагодено вклопување. Достапно во 8 различни бои за да одговара на вашите нови сопствени жици.

За стоката

Слична стока во категоријата

Подлогата На Полицата го замолчува сечилото на фрлачот на потпирачот за стрелки Го намалува преносот н�

Спречува кабелот за активирање да се лизне на екстремитетот Го намалува преносот на вибрации од екстре�

Го продолжува животот на вашата жига Штити жига од лепило изгради Помага да се обезбедат почисти готови

Спречува лизгање на кабелот за активирање на екстремитетот Го намалува преносот на вибрации од екстрем

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИТЕ Нашиот љубител на стрелаштво тамблер е совршен подарок особено ако се

Преклопете го штандот за стрелаштво Цврст, прилагодено изграден Дизајниран за цели на стрелаштво од пе�

Користете во примената на поени и широки глави на дрвени стрели Користи Денатуриран Алкохол...

Scroll