Ново
Стол За Бебиња 3-во-1 Со Отстранлив Двоен Послужавник Модерен Дрвен Столче Со Прилагодливи Нозе за Бебиња Доенчиња Мали Деца Деца Беж

Стол За Бебиња 3-во-1 Со Отстранлив Двоен Послужавник Модерен Дрвен Столче Со Прилагодливи Нозе за Бебиња Доенчиња Мали Деца

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 959.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. ✿Безбедност и Удобни Детали : ние правиме бебешко столче за да обезбедиме структура во форма На а, дрвени прилагодливи нозе и перница, дизајн на место; Високите Столчиња со пет точки и структурата на нозете во форма на а имаат стабилност, го прават бебето подобро да седи на седиштето. ✿столче за височина со дизајн 3-во-1 : од доенче до мало дете, столчето за бебиња може да го направи сето тоа; може да се користи во 2 различни режими на висина со брзо лесно склопување на нозете; Кога на бебето повеќе не му треба столче за височина на редовно, брзо се расклопува во столче за играње за мали деца. Лесен за чистење : фиоката без БПА е отстранлива и безбедна за миење садови, перницата е изработена од кожа што може да се избрише, а ремените се отстранливи за лесно чистење; мазната површина на фиоката со лесно бришење нема ќошиња и пукнатини за да се минимизира нередот и излевањето за време на оброкот. ✿ЈПМА СЕРТИФИЦИРАН : обезбедуваме најголема безбедност аглите На Столчето за Бебиња се внимателно полирани во форма на лак, со цел да се намали ризикот од чувство на болка или повреда; столчето за бебиња е сертифицирано ОД ЈПМА и ги исполнува или надминува стандардите за безбедност НА АСТМ. ✿Моден Модерен Стил : Високи Столчиња класичен и софистициран изглед сигурно ќе биде прекрасен додаток во вашиот дом. Едноставниот и модерен стил ќе се вклопи во секоја декорација на вашата дневна соба, трпезарија или спална соба; ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Никогаш нема да направиме компромис за тоа што е најдобро за вашето дете. Безбедноста, одржливоста и поддршката на развојот на детето се секогаш наши врвни приоритети. Ние го оспоруваме конвенционалното размислување и постојано се стремиме да создадеме модерни производи. Задоволете ги потребите на вашите семејства и беспрекорно вклопете се во вашиот дом и начин на живот. Бебешкото дрвено столче е најдобро за родители како вас кои сакаат да имаат прекрасен простор за вашите деца да уживаат во оброците со семејството или да уживаат во нивните. време за играње кога работите некои работи дома. Класичниот и софистициран изглед сигурно ќе биде прекрасен додаток во вашиот дом. Едноставниот и модерен стил ќе се вклопи во декорацијата на вашата трпезарија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вистинска Замена Ремен ВКЛУЧУВА 1 Ремен За Рамо од ФишерЦена СОВРШЕНА Форма и Фитинг за Вашата Луксузна

НИЕ ПАЗЕЗОГ сме специјализирани за истражување и развој на висококвалитетен и извонреден мебел за дома

【Големина и преносна】 Отворената големина на столот за кампување е 32,6x19.6x20.8in, а столот на кампот спакув

Quality caliter_ столчето За Кампување е изработено од Висококвалитетна оксфордска ткаенина + нерѓосувачки че�

【Многу удобно】 Високиот стол за кампување на Кингкамп е направен со ергономски дизајн препорачан орто

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Лесно За Чистење : фиоката што се одвојува го прави чистењето ветре Оваа столица содржи одвојливи двојн�

Изработен Од Водоотпорна Кожа И Сунѓер Материјал Кој Е Мек, Удобен Прикачен На Стол Со 4 Ремени За Грб За

Дефанзивецот на столот ќе работи на најразлични столчиња со различни големини Дефанзивецот на столот м

Повеќенаменска Употреба : Совршена за употреба за кампување, риболов, пешачење, лов, пикник, СКАРА, депил

Донесете Стилски Изглед На Вашата Трпезарија Со Столчето За Јадење Конрад Поставено од Менхетен Комфор

Лежалка за масажа со вртливо седиште и стационарно отоманско; идеален за дома или канцеларија Далечинс�

Тежина : 32,9 мл (890 гр) (32,8 мл (960 гр) * () содржи торба за работи Боја : Темна Морнарица (DKNV) Големина( W x d x h) : 20,5 x

Лесното седиште за бришење го прави сето тоа бебе едноставно за чистење Се преклопува рамно и стои само�

Темпе јадење столици во четкани нерѓосувачки Челик заврши со елегантен стилизирана црна вештачка кожа

Применлива возраст : 6 месеци3 години Име : мултифункционален детски трпезариски стол Боја : кафе Стил на

Челична рамка обложена со прав Х дизајнирајте ремени за зајакнување на појасот за да спречите доделува�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДОДАТОК за СТОЛЧЕ : фиоката за замена на висок стол е со димензии 19,7 инчи (дијаметар на

100% Полиестер КАДИФЕНА ФОТЕЛЈА : рацете на Одблесокот, силниот грб и длабокото седиште го прават овој мод

● Супер Мек Долг Кадифен : екстра Долга Кадифена Ткаенина (0,8") Ви Обезбедува Мека Тактилност Овој стол з�

✿ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СТОЛ ЗА КАМПУВАЊЕ : backономски обложен грб, 600д обложена оксфордска ткаенина , издржли

Тапациран во премиум кадифе во вашиот избор на достапна боја Глам модерен стил, густа и удобна перница з

●Компактен Дизајн На Преклопување ● нашето бебешко седиште има иновативен дизајн на превиткување, што

Дрвениот ткаен акцентен стол додава шик и современа атмосфера во вашиот простор Изработена со цврста д�

Тоа е и трпезариски стол и столче за играње што може да испушти звук Пвц перничињата исто така ќе направ�

Пакет од 2 : Класичен стил се среќава со модерен шик со мазните нежни кривини на телото на овој пластичен

Еден изолиран и големина прилагодлив држач за пијалоци за сè, од лименки до екстра големи шишиња со вода

ЕКСТРА ЛЕСНО : дополнителен послужавник за високо столче за бебиња за Вашиот Висок Стол Бун Груб...

Овој стол е корисен за почетник за унапредување на нивото на практичари, ова може да се користи за стоењ�

Scroll