Ново
Менхетен Комфорт Рејн Средината На Векот Модерен Кадифен Тапациран Столче За Јадење Со Крилја, Комплет од 2, Единечна Големина, Кобалт Сино

Менхетен Комфорт Рејн Средината На Векот Модерен Кадифен Тапациран Столче За Јадење Со Крилја, Комплет од 2, Единечна Големина,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Уживајте Во Луксузното Трпезариско Место Со Столчето За Јадење Рајн Поставено од Удобноста На Менхетен, Со Две Столчиња Кои Претставуваат Префинет И Грациозен Дизајн На Дрво Со Луксузен Тапацир Од Кадифена Ткаенина во Кобалт Сина И Оревска Завршница. Секој Има Димензии 19,7 "инчи L x 23,6" инчи W x 37 " Инчи H И Тежи 39,6 фунти. Подготвени Да Се Соберат. Содржи Само Две Столчиња За Јадење. Столот Е Изработен Од Издржливо Буково Дрво. Прекрасен Рафиниран Дизајн На Крилја Со Дијамантски Зашиени Седишта и Врежани Нозе. Седиштето и Грбот Имаат Мек Кадифен тапацир. Совршен за Вашата Трпезариска Маса. Направете ја вашата трпезарија да изгледа софистицирана со Комплетот За Трпезариски Столчиња На Менхетен. Секој стол за јадење има димензии 19,7" инчи L x 23,6 "инчи W x 37" Инчи H И тежи 39,6 фунти. Овој список има само две столчиња за јадење. Потребно е само домашно собрание. Столчињата се направени од издржливо буково дрво. Ова е навистина привлечен комплет столови, со дизајн на крилја и дијамантски зашиени седишта за луксузен изглед. Столчињата доаѓаат со поместени седишта покриени со мек кадифе. Одлично за вашата трпезарија. Менхетен Комфорт, компанија за мебел во развој со седиште во Њујорк, започна со цел да донесе модерен и стилски мебел во дневните соби на национално ниво. Постепено станувајќи име За домаќинство, Удобноста На Менхетен создава квалитетен мебел преку производствен процес кој обезбедува секое создадено парче да биде беспрекорно. Ние високо го цениме задоволството на нашите клиенти и ние сме посветени постојано да нудиме современ висококвалитетен мебел по пристапни цени.

За стоката

Слична стока во категоријата

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДОДАТОК за СТОЛЧЕ : фиоката за замена на висок стол е со димензии 19,7 инчи (дијаметар на

【Многу удобно】 Високиот стол за кампување на Кингкамп е направен со ергономски дизајн препорачан орто

Димензии (Севкупно) : 38,5" H x 27,25" W x 33,75" D Тежина : 37,48 фунти Вкусен Тафтуван Дизајн ова е модерен стол за вра�

【Големина и преносна】 Отворената големина на столот за кампување е 32,6x19.6x20.8in, а столот на кампот спакув

НИЕ ПАЗЕЗОГ сме специјализирани за истражување и развој на висококвалитетен и извонреден мебел за дома

Дрвениот ткаен акцентен стол додава шик и современа атмосфера во вашиот простор Изработена со цврста д�

?●Прекрасен и Елегантен Дизајн ● Класичен готски викторијански престолски стол за принцеза за луксузн

Донесете Стилски Изглед На Вашата Трпезарија Со Столчето За Јадење Конрад Поставено од Менхетен Комфор

Темпе јадење столици во четкани нерѓосувачки Челик заврши со елегантен стилизирана црна вештачка кожа

Имајте Изјава Во Вашиот Простор Со Столот За Акцент Мома Поставен од Менхетен Комфорт, Со Две Столчиња С

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% Полиестер ШИК АКЦЕНТ СТОЛ : Прилагодете го вашиот простор според вашите сопствени вкусови со овој ак�

ВАШЕТО РЕШЕНИЕ ВО ДВИЖЕЊЕ : како родител, знаеме дека животот ви одзема многу различни места Значи, го ди

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

【Наменет за удобност】 Со совршен баланс на цврста и мека површина, прилагодливото на Chaise Chaise Chaise Chaise мо

СТОЛ ЗА ЖИВОТВисокото Столче Трип Трап го носи вашето дете веднаш до масата Оваа конфигурација е најдоб

Водоотпорен слој е нечистотија и влага отвратителен Висока ув боја и издржлива ткаенина Супер силен (др

точка на продажба на руда : фланелна ткаенина, мазно рутирање и висок потпирач за грб, независна торба за

ЕКСТРА ВИСОК СТОЛ за ПЛАЖА : столчето ЗА Плажа ВО РИО има продолжена висина на седиштето и се наоѓа на 15 и

Повеќенаменска Употреба : Совршена за употреба за кампување, риболов, пешачење, лов, пикник, СКАРА, депил

8 РАЗЛИЧНИ МОЖНОСТИ Моа реконфигурира осум начини и е наменета за вашето дете од шест месеци до пет годи�

Scroll