Ново
Кристофер Најт Насловна Тодман Високо-Назад Ткаенина Клуб Чаир, Темно Teal 33.75 d x 27.25 W x 38.5 H во

Кристофер Најт Насловна Тодман Високо-Назад Ткаенина Клуб Чаир, Темно Teal 33.75 d x 27.25 W x 38.5 H во

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3695.84

Димензии (Севкупно) : 38,5" H x 27,25" W x 33,75" D Тежина : 37,48 фунти. Вкусен Тафтуван Дизајн - ова е модерен стол за враќање на крилјата кој без напор ги спојува елементите на традиционалниот и трендовски дизајн. Ќе ја засрами вашата обична фотелја со својата славно грациозна форма, кадифено тафтувано седиште и потпирач за грб и современи неусогласени нозе. Со доволно простор за извиткување, нашиот тафтуван стол за враќање на крилјата ќе стане вашата нова омилена зона за разладување. Совршен Стол За Читање-Поставете ја фотелјата со крилја во пространа спална соба или покрај каминот во салонот или дувлото. Можете да се одморите во удобност на оние мирни вечери кога вашата единствена компанија е мачката и добар роман. И кога имате гости, не заборавајте да го тврдите Како Ваше Столче, бидејќи тие ќе се соберат во неговата поканувачка прегратка. Премиум Финиш, Елегантни Детали-пресек над секој друг тапациран стол за враќање на крилјата, овој луксузен дизајн е вистинско инвестициско парче. Уредниот стил без раце го прави столот лесен за вклопување во избраниот простор. Рамката е покриена со мека, но издржлива ткаенина, додека дебеличката перница на седиштето ја задржува својата форма со текот на времето и нежно го лулка вашето тело. Конечниот процут доаѓа во форма на повлажен раб долж потпирачот за грб. Професионално Изработени за Вас - висококвалитетни компоненти, услужлив дизајн и прекрасен изглед што ќе ви донесе години задоволство. Нарачајте го овој стол за враќање на крилјата од ткаенина, стилизирајте ја вашата соба, а потоа гушкајте се во удобност. Вингбек Акцент Клуб Чаир-прекрасен фокусна точка за вашата соба која ги комбинира шармантен стил и супериорен удобност. Овој неверојатен стол со високи задни крила е безвременски, но сега, со својот сензуално закривен дизајн и рефлектор на цврстината. Вгнездете го во пријатна ќош, земете топло чоколадо и задоволно свиткајте се, знаејќи дека сте такт за внатрешни работи. Држи до : 250 Фунти. Колку и да изгледате привлечно во едно. Цврстата конструкција создава вистинска количина на гравити. Ткаенините со луксузен изглед се исто така издржливи, за лесно чистење и продолжено абење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Врзана Кожа Вкупни димензии : 27 5 " В х 30 5 " д х 29 25 "Х Седиште 25" В х 21 5" д х 18 " Ч (Седиште до подот)...

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДОДАТОК за СТОЛЧЕ : фиоката за замена на висок стол е со димензии 19,7 инчи (дијаметар на

✿ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СТОЛ ЗА КАМПУВАЊЕ : backономски обложен грб, 600д обложена оксфордска ткаенина , издржли

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

【Многу удобно】 Високиот стол за кампување на Кингкамп е направен со ергономски дизајн препорачан орто

●МОДЕРЕН МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН q : изгледот на високото столче Panda Ear се издвојува од многу од она што е т

СТОЛ ЗА ЖИВОТВисокото Столче Трип Трап го носи вашето дете веднаш до масата Оваа конфигурација е најдоб

Лесно За Чистење : фиоката што се одвојува го прави чистењето ветре Оваа столица содржи одвојливи двојн�

Темпе јадење столици во четкани нерѓосувачки Челик заврши со елегантен стилизирана црна вештачка кожа

Лесното седиште за бришење го прави сето тоа бебе едноставно за чистење Се преклопува рамно и стои само�

Водоотпорен слој е нечистотија и влага отвратителен Висока ув боја и издржлива ткаенина Супер силен (др

Тежина : 32,9 мл (890 гр) (32,8 мл (960 гр) * () содржи торба за работи Боја : Темна Морнарица (DKNV) Големина( W x d x h) : 20,5 x

● ВРВНА УДОБНОСТсо својот ergономски дизајн мазното нежно движење сигурно ќе ве опушти и вас и бебето...

8 РАЗЛИЧНИ МОЖНОСТИ Моа реконфигурира осум начини и е наменета за вашето дете од шест месеци до пет годи�

точка на продажба на руда : фланелна ткаенина, мазно рутирање и висок потпирач за грб, независна торба за

ЕКСТРА ВИСОК СТОЛ за ПЛАЖА : столчето ЗА Плажа ВО РИО има продолжена висина на седиштето и се наоѓа на 15 и

Челична рамка обложена со прав Х дизајнирајте ремени за зајакнување на појасот за да спречите доделува�

Пакет од 2 : Класичен стил се среќава со модерен шик со мазните нежни кривини на телото на овој пластичен

Модерен Стол За Јадење Во Фарма ХЗаграда Назад Брест Дрво Изградба НеОбележување На Нога Капи Тежина Ка

【Големина и преносна】 Отворената големина на столот за кампување е 32,6x19.6x20.8in, а столот на кампот спакув

Време е да се опуштите : Наше најлесно, најмало столче уште, Lounger SL не се откажува од ништо кога станува зб

Тапациран во премиум кадифе во вашиот избор на достапна боја Глам модерен стил, густа и удобна перница з

Scroll