Ново
Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат црно ковано железо

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат црно ковано железо

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4511.84

◆ Висококвалитетен материјал : Рамката е изработена од железна боја, што обезбедува одлична сигурност и корисничко искуство. Лак на печење со висока температура за да се спречи стоењето на чадорот од 'рѓа и нема да избледи со текот на времето. Design Дизајн на одвојување : штандот на чадорот може да се одвои за лесно складирање и движење. Прилагодливи влошки на стапалото на четири агли, постабилна заштита на подот. Design Дизајн на голем капацитет : 18 дупки и 10 куки дизајн, штанд за чадор може да смести 28 долги и кратки чадори за подобро да ги организира чадорите. Погодно е за хотели, канцеларии, банки, болници, аеродроми, музеи и други јавни места. ◆ Интимен дизајн : Овој штанд за чадор е опремен со лента за капење, што е многу погодно за корисниците да го користат. Подлогата за капење може да се премести за да се олесни чистењето, да се спречи водата да се влезе на подот или тепих и да се чува чиста. ◆ Големина : 44x24x60cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадор ќе ве направи задоволен, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно да одговорите на вашите прашања. Стабирот на чадорот е стилски и убав, со метално тело, цврсто и издржливо, и вградена лента за капење за да се спречи прелевање на дождот. Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Дизајнот за дишење со голема јачина му овозможува на чадорот брзо да се исуши. Штарот за чадор може да се користи не само дома, туку и во ресторани, канцеларии, училишта, уметнички галерии, итн. Содржина на пакет : 1x Stand Stand ● Материјал : Метал ● Големина : 44x24x60cm ● Едноставна модерна модна графичка чадор. ● Не е тоа Само едноставен и модерен, но исто така добро вентилиран за да го олесни сушењето на чадорот. ● Може да чувате долги чадори и да преклопуваат чадориимидер : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви служиме на време, благодарам за разбирањето. Доколку сте разбирање. Потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

За стоката

Слична стока во категоријата

● Сигурен квалитет и фино изработка издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпо

Уникатен дизајн : Доаѓа со фин дизајн, нашиот држач за чадор е практичен, како и модерен Симпли и чист сти

Metal Метал Метал : Металната рамка за чадори користи процес на боја на печење со висока температура, по ма�

● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по мари�

◆ Процес : шуплива врежана, водоотпорна дрвопластична табла, миење, неапсорбирачки, а не мувлосани...

Квалитет : Металната чадор решетката со малку дизајн на мечка е направена со трајна олметална рамка и ис

Држач за стоп на чадорот изработен од железо со голема цврстина, не е лесен за деформирање и свиткување �

Отстранлив сад за капење : штандот на чадорот има дизајн за хуманизација со отстранлив пластична лента �

Големина : (приближно) 25x21.5x51cm, 25x21.5x66cm, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите, штанд за чадори ќе ве напр�

Димензии : 55x24x72 cm / 21.7x9.4x28.3 во, боја : црна, бела, златна Материјал : Метална метална рамка, фино изработка, �

◆ Дизајн : Дебелината на страничната е 15 см, нема простор и може да се користи со решетката за ротирачки �

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

Деликатна изработка и елегантна форма Шупливо, дишење и сушење на воздухот Тешка и стабилна Убава и еле�

Дизајн на голем капацитет, чадор за складирање, подот нема да биде влажен 。 Погодно за многу места, дом, �

Не дозволувајте капките од дождови од чадорите да ви го уништат подот и вашата loveубов кон дождливите де�

Отпорен на абење и носивост Отстранлив резервоар за вода, акумулација на длабока вода Може да смести ча�

☂ Материјал : вештачки заварено ковано железо, со материјално стапало, силни перформанси што носат опто

Заштеда на простор : Големина на производот : 61x30cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори

Големина : Идеална големина за тремот или влезниот канал (20 x 45 см) Материјал : Направено од здрав метал и �

Штарот за чадор е изработен од јаглероден челик, непречено полиран и цврсто заварен Интимен преносен ди

Стр Организатор на капа на вратите : Овој штанд за чадор спречува вашата куќа да се навлажни кога врне до

Стенд на металниот чадор : многу модерен изглед и доволно неутрален за да одите со кој било од вашиот вле

Големина : приближно Дијаметар 14,0 инчи (35,5 см) x ширина 15,9 инчи (4 Овој штанд за чадор ви дава вистинско чув

Scroll