Ново
Didiseaon гроздобер декор гроздобер декор платно фотографии за декорација перформанси класичен чадор, ретро фестивалска декорација чадор кинески декор свадба декор с

Didiseaon гроздобер декор гроздобер декор платно фотографии за декорација перформанси класичен чадор, ретро фестивалска декорација

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Дрво. Направени од материјали, издржливи и еднократно. Доброто изработка и деталите го прават овој чадор за нафта-хартија повеќе деликатна и издржлива и може да се користи како колекција за занаетчиски занаетчии. Ова е шик и убав декоративен чадор што може да се користи како реквизит на фотографии. За реквизити, декорација на домови, декорација на празнични забави, итн. Шикот и елегантниот дизајн е одличен избор за подароци за пријателите или семејството. Дрво. Направени од материјали, издржливи и еднократно. Доброто изработка и деталите го прават овој чадор за нафта-хартија повеќе деликатна и издржлива и може да се користи како колекција за занаетчиски занаетчии. Ова е шик и убав декоративен чадор што може да се користи како реквизит на фотографии. За реквизити, декорација на домови, декорација на празнични забави, итн. Шикот и елегантниот дизајн е одличен избор за подароци за пријателите или семејството. Опис Ова е класичен чадор, чадор за масло-хартија со ретро декорација може да се користи за настапи. Декоративните чадори се погодни за празнична декорација и широко се користат во внатрешната декорација и декорација. Користете како реквизити за фотографии, ретро чадори, традиционални занаети во празничен стил. Карактеристики- Материјал : платно, дрво- распространета големина : 80,00 x 80,00 x 55,00 cm/ 31,44 x 31,44 x 21,61 инч- Големина на пати : 7,50 x 7,50 x 55,00 cm/ 2,95 x 21,95 x 21,62 инчи изработени од материјали, издржливи и повторливи. - Ситната изработка и деталите го прават овој чадор за масло-хартија повеќе деликатна и издржлива, и може да се користи како колекција за занаетчиски производи. , Декорација на празнични забави, итн.- шик и елегантен дизајн е одличен избор за подароци за пријателите или семејството. Пакет, вклучувајќи чадор за хартија од 1 x нафта.

За стоката

Слична стока во категоријата

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

Креативно решетка за чадори за домаќинство Големина : Основен дијаметар 20см Висина 50см...

Заштеда на простор : Големина на производот : 61x30cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори

[Материјал за животна средина] : Таа усвојува екопластична плоча од дрвопластика, која е водоотпорна и д�

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

Stand столот за чадор на железо е изработен од високо квалитетни материјали, нетоксични, безбедни и еколош

● Сигурен квалитет и фино изработка издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпо

Чипка, челик, пластика Големина на пакување на производи : Големината на чадорот од чипка од чипка е окол

Димензии : 55x24x72 cm / 21.7x9.4x28.3 во, боја : црна, бела, златна Материјал : Метална метална рамка, фино изработка, �

Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е �

Уникатен дизајн : Доаѓа со фин дизајн, нашиот држач за чадор е практичен, како и модерен Симпли и чист сти

Квалитет : Металната чадор решетката со малку дизајн на мечка е направена со трајна олметална рамка и ис

【Метална конструкција】 : Направено од трајна метална конструкција и врвна изработка., Силна и издржлив

Материјал : Оваа решетка за чадори изработена од метална конструкција на супериорен квалитет и обложен�

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

◆ Процес : шуплива врежана, водоотпорна дрвопластична табла, миење, неапсорбирачки, а не мувлосани...

[30 x 25,5 x 44cm] 5750g Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од

Стр Организатор на капа на вратите : Овој штанд за чадор спречува вашата куќа да се навлажни кога врне до

Едноставно и светло : Ретро светло чадор штанд, едноставен дизајн, убави украси, направете го вашиот дом

Стенд на металниот чадор : многу модерен изглед и доволно неутрален за да одите со кој било од вашиот вле

Дизајн на голем капацитет, чадор за складирање, подот нема да биде влажен 。 Погодно за многу места, дом, �

Стенд на чадорот : Стантот на чадорот е ткаен од природен бамбус и ратан, кој е еколошки и убав...

Останете уверени : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме Мултифункционална примена : �

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

Отстранлив сад за капење : штандот на чадорот има дизајн за хуманизација со отстранлив пластична лента �

Вашето прво решение за производи од отворено и слободно време Ја одржува вашата влезна мрежа организир�

Scroll