Ново
3Drose Stowe, Vermont - Woman Skier Gold Text на црни зимски спортови. - Телефонски ringsвони

3Drose Stowe, Vermont - Woman Skier Gold Text на црни зимски спортови. - Телефонски ringsвони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 411.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Стоув, Вермонт - Womanенски скијач златен текст на црниот зимски спортски подарок телефон прстен е елегантен начин за додавање личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

За стоката

Слична стока во категоријата

Бидејќи ја сакате анатомијата и срцата, зошто да не се расипете со овој прекрасен симпатичен дизајн на с

Лесна, мини и флексибилна, лесна за носење Совршено за снимање на одење Преносна мултиупотреба на соста�

Саркастичен разговор срце со едноставна порака „Нели ти нели“ за оние што едноставно не ја чувствуваа�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Направено од квалитетни материјали за ABS, безбеден, без мирис и издржлив Едноставен и практичен дизајн и

Дизајн на луксузен накит Дијамант : Исклучителниот дијамантски ринестон, накит за сјај, и држачот на тел

✅ ?????????? ??????? ???? ??????? ???? : Носителот на телефонот Gooseck е специјално дизајниран да го користи на креветот, т�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

[Дизајн] Телефонскиот прстен е направен од уникатен дизајн на вашиот телефонски случај без да влијае на

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Безбедност на сечилото Екстремно тврдо и издржливо Универзалното заклучување на безбедноста на сечил�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Број за училишен тим, училишен спорт, униформа број, спортски број за роденденска возраст, роденденска г

Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот џеб за титан или во режим на портрет или пејзаж

Оваа инспиративна религиозна вера Исус Божји дизајн гласи „Господ е мојот Шеперд, нема да сакам Псалм 23

Интересен држач за мобилни телефони, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцелариски сост

Размислен дизајн : Резервираната дупка за полнење на долниот дел на држачот е специјално дизајнирана за

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

Тоа е здрав и издржлив за долго време Широка апликација Може да се користи како компјутерска биро, трпе�

Широка компатибилност : Овој универзален штанд за мобилни телефони е компатибилен со сите мобилни теле�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

19инчен севоеден комплет за рака на емитување на бум (микрофон не е вклучен) Вклучува сè што ви треба за с�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll