Ново
N/A мини мобилен телефон LED селфи светло сидро за убавина за убавина, преносен артефакт, тркалезен мобилен телефон, пополнете светло

N/A мини мобилен телефон LED селфи светло сидро за убавина за убавина, преносен артефакт, тркалезен мобилен телефон, пополнете

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Функција на производот : Пополнете светлина + леќи 。. Режим на осветлување со три опрема, со различни потреби на сцена, прилагодете по волја, пукајте како што сакате. Кога компонентите за откуп на светлина на леќите за мобилен телефон не се доволни, сликата е темна, а ефектот на сликата е слаб. Колку е потемна светлината, толку повеќе бучава 。. Постојат 32 висококвалитетни LED ламбички мониста дистрибуирани наизменично помеѓу студените и топлите, врвни перформанси на температурата на бојата, висококвалитетни материјали за пренесување на светлина и повеќе дизајни за односот на светло-ефект за да се обезбеди дека осветленоста на кожата е доволна за да се подобри убавината е едноставно како тоа. Специјалните ефекти ја исполнуваат светлината ефикасно ја осветлуваат кожата на портретот, избегнувајќи ја темната светлина и жолтата бучава, лесно да бидат божица。. Функција на производот : Пополнете светлина + леќи 。. Режим на осветлување со три опрема, со различни потреби на сцена, прилагодете по волја, пукајте како што сакате. Кога компонентите за откуп на светлина на леќите за мобилен телефон не се доволни, сликата е темна, а ефектот на сликата е слаб. Колку е потемна светлината, толку повеќе бучава 。. Постојат 32 висококвалитетни LED ламбички мониста дистрибуирани наизменично помеѓу студените и топлите, врвни перформанси на температурата на бојата, висококвалитетни материјали за пренесување на светлина и повеќе дизајни за односот на светло-ефект за да се обезбеди дека осветленоста на кожата е доволна за да се подобри убавината е едноставно како тоа. Специјалните ефекти ја исполнуваат светлината ефикасно ја осветлуваат кожата на портретот, избегнувајќи ја темната светлина и жолтата бучава, лесно да бидат божица。. Боја : розова , сина , црна , бела тежина на белата боја : 35gmaterial : компјутер + апсолутни светла : 36 светлосна моќност : 3 WINPUT напон : 5 V/1 APRODUCT Прекинувач : Затемнување на копчето за притисок, три-брзински Dimming Product Функција : Пополнете светлина + леќи за пополнување на леќи потребите на сцената, прилагодете се по волја, пукајте како што сакате. Кога компонентите за откуп на светлина на леќите за мобилниот телефон не се доволни, сликата е темна, а ефектот на сликата е слаб. Колку е потемна светлината, толку повеќе бучава има 32 висококвалитетни LED ламбички мониста дистрибуирани наизменично помеѓу ладното и топли, врвни перформанси на температурата на бојата, висококвалитетни материјали за пренесување на светлина и повеќе дизајни за односот на светло-ефект за да се обезбеди дека осветленоста на кожата е доволна за подобрување на убавината е едноставно како што е тоа. Специјалните ефекти ја исполнуваат светлината ефикасно ја осветлува кожата на портретот, избегнувајќи ја темна светлина и жолта бучава, овозможувајќи ви да имате корејска кожа и да бидете божица лесно вклучена пакет : 1*Пополнете ја светлината1*Кабел за полнење на горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Ноти : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Грешка во 1-3см, поради рачно мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Одржување на аголот на набудување на ергономијата, помагајќи во подобрувањето на седењето...

Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот џеб за титан или во режим на портрет или пејзаж

✅ ?????????? ??????? ???? ??????? ???? : Носителот на телефонот Gooseck е специјално дизајниран да го користи на креветот, т�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Оваа инспиративна религиозна вера Исус Божји дизајн гласи „Господ е мојот Шеперд, нема да сакам Псалм 23

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Дали познавате девојка или жена која сака коала или коала мечки? Тогаш овој прекрасен дизајн на коала е �

Тоа е здрав и издржлив за долго време Широка апликација Може да се користи како компјутерска биро, трпе�

Направено од квалитетни материјали за ABS, безбеден, без мирис и издржлив Едноставен и практичен дизајн и

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо С

Земете ја оваа кул планета за лице на сонцето, телефонски додаток како подарок за вашата мајка, тато, соп

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Силна Проферна база на ролери со корпа за комунални услуги Висина е прилагодена Тркала од 3 инчи, 2 тркал�

Смешна книга за држење на скелети велејќи : „Книгите ме радуваат вие, не толку многу“ за мажи жени деца

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи штандот Pivot

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Бидејќи ја сакате анатомијата и срцата, зошто да не се расипете со овој прекрасен симпатичен дизајн на с

Cottagecore печурки цвет хипи 60 ти години на естетски стил Прегрнете ја треската од 70 тите години со овие жле�

Саркастичен разговор срце со едноставна порака „Нели ти нели“ за оние што едноставно не ја чувствуваа�

Размислен дизајн : Резервираната дупка за полнење на долниот дел на држачот е специјално дизајнирана за

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Доган иновативна статуа на статуа на слобода на слобода Овој производ има 2 дупки за полнење на телефон �

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll