Ново
Застанете и монтирајте за Huawei nova 8i - PivotTrack360 селфи штанд, за следење на лицето за следење на лицето за Huawei nova 8i - Зима бело

Застанете и монтирајте за Huawei nova 8i - PivotTrack360 селфи штанд, за следење на лицето за следење на лицето за Huawei nova

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфи -штандот Pivot Track360 е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете ја вашата Нова 8i во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. 🗜 [Стабилност и јачина] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? ? [Лесен пристап] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашата Нова 8i и да го одржува безбедно во место!. ? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфи -штандот Pivot Track360 е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете ја вашата Нова 8i во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. 🗜 [Стабилност и јачина] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? ? [Лесен пристап] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашата Нова 8i и да го одржува безбедно во место!. Претворете се во интернет starвезда со селфи -штандот Pivot Track360! Ова возбудливо ново парче технологија го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 360 степени, селфи -штандот Pivot Track360 го користи следењето и препознавањето на лицето за да ве следат додека ја снимате вашата содржина! Selfe Selfie Stande има интелигентен леќа со автоматски можности за следење на лицето и предмети. Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфи -штандот Pivot Track360 е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете ја вашата Нова 8i во режим на портрет или во пејзаж и започнете со снимање! Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба! Стабилно за употреба додека истовремено се движите наоколу, доволно силно за да ја одржите вашата Нова 8i на место преку ротација од 360 степени. Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашата Нова 8i и да го одржува безбедно на место!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Направени во САД или увезени Материјал : Изработено од �

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Силна Проферна база на ролери со корпа за комунални услуги Висина е прилагодена Тркала од 3 инчи, 2 тркал�

Мини преклопување, ослободете ги рацете : мини преклопување на работната површина, лесно уживајте во за�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Направено од квалитетни материјали за ABS, безбеден, без мирис и издржлив Едноставен и практичен дизајн и

Бидејќи ја сакате анатомијата и срцата, зошто да не се расипете со овој прекрасен симпатичен дизајн на с

Тоа е здрав и издржлив за долго време Широка апликација Може да се користи како компјутерска биро, трпе�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Cottagecore печурки цвет хипи 60 ти години на естетски стил Прегрнете ја треската од 70 тите години со овие жле�

Широка компатибилност : Овој универзален штанд за мобилни телефони е компатибилен со сите мобилни теле�

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо С

Дизајн на луксузен накит Дијамант : Исклучителниот дијамантски ринестон, накит за сјај, и држачот на тел

Доган иновативна статуа на статуа на слобода на слобода Овој производ има 2 дупки за полнење на телефон �

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll