Ново
Американско знаме Охајо смешно преклопување на десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

Американско знаме Охајо смешно преклопување на десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 283.04

пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, здрав и издржлив, лесен за носење, мал простор, бесплатни раце, лесен за носење на која било сцена. Преносен : Овој преносен телефонски штанд е лесен за носење од секој, едноставно преклопете го до мала големина во секое време и носете во чантата, ранецот каде и да патувате или деловно патување. Прилагодливо : Овој држач за телефон може да ви овозможи да добиете поудобен агол на гледање и висина, да ја намалите фреквенцијата на гледање на екранот на телефонот за да избегнете да ги повредите грбот и вратот. Практичност : Лулката на држачот на телефонот е целосно склопувачка, може лесно да се прилагоди на идеална позиција, да ги ослободи вашите раце, што е добра додатоци за биро додека гледате видео, играте игри, остварувате телефонски повик, гледање рецепти. Неопходно за патување : Овој носител на модни телефони е совршен придружник за патување, само извадете го држачот на задниот дел, и можете да гледате преземени филмови во авионот, со него, ќе биде полесно и преносно. Преклопен телефонски штанд за биро за прилагодлив држач за мобилни телефони Смешно печатење за сите паметни телефони и таблети биро за телефонски додатоци за патна канцеларија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Размислен дизајн : Резервираната дупка за полнење на долниот дел на држачот е специјално дизајнирана за

Дали познавате девојка или жена која сака коала или коала мечки? Тогаш овој прекрасен дизајн на коала е �

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Лесна, мини и флексибилна, лесна за носење Совршено за снимање на одење Преносна мултиупотреба на соста�

Компатибилност : Оваа база на штандови е компатибилна со палубата на пареа / прекинувачот OLED / Lite / телефо

Држач за таблети за монтирање на автомобили AC, ротирачки лулка за вртење на обвивката за вртење на црно..

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Смешна книга за држење на скелети велејќи : „Книгите ме радуваат вие, не толку многу“ за мажи жени деца

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Дизајн на луксузен накит Дијамант : Исклучителниот дијамантски ринестон, накит за сјај, и држачот на тел

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо...

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи штандот Pivot

Земете ја оваа кул планета за лице на сонцето, телефонски додаток како подарок за вашата мајка, тато, соп

Интересен држач за мобилни телефони, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцелариски сост

Саркастичен разговор срце со едноставна порака „Нели ти нели“ за оние што едноставно не ја чувствуваа�

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Направени во САД или увезени Материјал : Изработено од �

Бидејќи ја сакате анатомијата и срцата, зошто да не се расипете со овој прекрасен симпатичен дизајн на с

✅ ?????????? ??????? ???? ??????? ???? : Носителот на телефонот Gooseck е специјално дизајниран да го користи на креветот, т�

Мини преклопување, ослободете ги рацете : мини преклопување на работната површина, лесно уживајте во за�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

[Дизајн] Телефонскиот прстен е направен од уникатен дизајн на вашиот телефонски случај без да влијае на

Тоа е здрав и издржлив за долго време Широка апликација Може да се користи како компјутерска биро, трпе�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll