Ново
Американско знаме Охајо смешно преклопување на десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

Американско знаме Охајо смешно преклопување на десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 283.04

пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, здрав и издржлив, лесен за носење, мал простор, бесплатни раце, лесен за носење на која било сцена. Преносен : Овој преносен телефонски штанд е лесен за носење од секој, едноставно преклопете го до мала големина во секое време и носете во чантата, ранецот каде и да патувате или деловно патување. Прилагодливо : Овој држач за телефон може да ви овозможи да добиете поудобен агол на гледање и висина, да ја намалите фреквенцијата на гледање на екранот на телефонот за да избегнете да ги повредите грбот и вратот. Практичност : Лулката на држачот на телефонот е целосно склопувачка, може лесно да се прилагоди на идеална позиција, да ги ослободи вашите раце, што е добра додатоци за биро додека гледате видео, играте игри, остварувате телефонски повик, гледање рецепти. Неопходно за патување : Овој носител на модни телефони е совршен придружник за патување, само извадете го држачот на задниот дел, и можете да гледате преземени филмови во авионот, со него, ќе биде полесно и преносно. Преклопен телефонски штанд за биро за прилагодлив држач за мобилни телефони Смешно печатење за сите паметни телефони и таблети биро за телефонски додатоци за патна канцеларија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот џеб за титан или во режим на портрет или пејзаж

Безбедност на сечилото Екстремно тврдо и издржливо Универзалното заклучување на безбедноста на сечил�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

Мини преклопување, ослободете ги рацете : мини преклопување на работната површина, лесно уживајте во за�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

? Совршено одговара на вашиот Aspire 5 A5155636 UT (15,6 in), како и на кој било лаптоп со големина, оставајќи доволно �

Саркастичен разговор срце со едноставна порака „Нели ти нели“ за оние што едноставно не ја чувствуваа�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll