Ново
3drose Слика на зборови секој ден е ден на мајки со слика на мајка ќерка - телефонски прстени

3drose Слика на зборови секој ден е ден на мајки со слика на мајка ќерка - телефонски прстени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Сликата на зборови секој ден е ден на мајки со мајка ќерка, телефонски прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефонски случај. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

За стоката

Слична стока во категоријата

Оваа инспиративна религиозна вера Исус Божји дизајн гласи „Господ е мојот Шеперд, нема да сакам Псалм 23

Број за училишен тим, училишен спорт, униформа број, спортски број за роденденска возраст, роденденска г

Идеално за родендените на јули и август на Леос Ако сте горд Лео, би можеле да бидете совршени за оваа ка�

[Дизајн] Телефонскиот прстен е направен од уникатен дизајн на вашиот телефонски случај без да влијае на

Дали познавате девојка или жена која сака коала или коала мечки? Тогаш овој прекрасен дизајн на коала е �

Држач за таблети за монтирање на автомобили AC, ротирачки лулка за вртење на обвивката за вртење на црно..

Cottagecore печурки цвет хипи 60 ти години на естетски стил Прегрнете ја треската од 70 тите години со овие жле�

19инчен севоеден комплет за рака на емитување на бум (микрофон не е вклучен) Вклучува сè што ви треба за с�

Одржување на аголот на набудување на ергономијата, помагајќи во подобрувањето на седењето Погодно е за

Лесна, мини и флексибилна, лесна за носење Совршено за снимање на одење Преносна мултиупотреба на соста�

Мини преклопување, ослободете ги рацете : мини преклопување на работната површина, лесно уживајте во за�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

★ Двојно преклопување двонасочен дизајн со преклопување ви овозможува да го прилагодите на скоро секо�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

✅ ?????????? ??????? ???? ??????? ???? : Носителот на телефонот Gooseck е специјално дизајниран да го користи на креветот, т�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот џеб за титан или во режим на портрет или пејзаж

Саркастичен разговор срце со едноставна порака „Нели ти нели“ за оние што едноставно не ја чувствуваа�

Безбедност на сечилото Екстремно тврдо и издржливо Универзалното заклучување на безбедноста на сечил�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Тоа е здрав и издржлив за долго време Широка апликација Може да се користи како компјутерска биро, трпе�

Направено од квалитетни материјали за ABS, безбеден, без мирис и издржлив Едноставен и практичен дизајн и

Компатибилност : Оваа база на штандови е компатибилна со палубата на пареа / прекинувачот OLED / Lite / телефо

Лесна и цврста оваа табела е доволно лесна за да се носи наоколу, ергономски, пријателски и солиден...

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Смешна книга за држење на скелети велејќи : „Книгите ме радуваат вие, не толку многу“ за мажи жени деца

Scroll