Ново
3DROSE TDSWHITE - Дизајн на обрасци - Хоризонтална црвена бела лента линии Модел - Телефонски прстен

3DROSE TDSWHITE - Дизајн на обрасци - Хоризонтална црвена бела лента линии Модел - Телефонски прстен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Хоризонтална црвена бела лента линии на линии Телефонски прстен е елегантен начин за додавање на личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Одржување на аголот на набудување на ергономијата, помагајќи во подобрувањето на седењето Погодно е за

Смешна книга за држење на скелети велејќи : „Книгите ме радуваат вие, не толку многу“ за мажи жени деца

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи штандот Pivot

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо...

Универзална компатибилност : Застанете за работа со мобилни телефони со сите таблети од 4 10инчи, дури и 12

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

[Дизајн] Телефонскиот прстен е направен од уникатен дизајн на вашиот телефонски случај без да влијае на

Саркастичен разговор срце со едноставна порака „Нели ти нели“ за оние што едноставно не ја чувствуваа�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Широка компатибилност : Овој универзален штанд за мобилни телефони е компатибилен со сите мобилни теле�

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина...

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Компатибилност : Оваа база на штандови е компатибилна со палубата на пареа / прекинувачот OLED / Lite / телефо

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Доган иновативна статуа на статуа на слобода на слобода Овој производ има 2 дупки за полнење на телефон �

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Направени во САД или увезени Материјал : Изработено од �

Дизајн на луксузен накит Дијамант : Исклучителниот дијамантски ринестон, накит за сјај, и држачот на тел

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

Лесна и цврста оваа табела е доволно лесна за да се носи наоколу, ергономски, пријателски и солиден...

Мини преклопување, ослободете ги рацете : мини преклопување на работната површина, лесно уживајте во за�

★ Двојно преклопување двонасочен дизајн со преклопување ви овозможува да го прилагодите на скоро секо�

Направено од квалитетни материјали за ABS, безбеден, без мирис и издржлив Едноставен и практичен дизајн и

Scroll