Ново
Комплет од 6 ножеви за стек ЛАГУИОЛЕ АБС ВО избрани рачки во бои-Директно Од Франција

Комплет од 6 ножеви за стек ЛАГУИОЛЕ АБС ВО избрани рачки во бои-Директно Од Франција

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Произведено Во Франција. Испорачано со гаранција и потврда за потекло. Комплет од 6 ЛАГУИОЛНИ НОЖЕВИ ABS рачки со избрани бисерни бои една од секоја од портокал, лимон, жад, фуксија, рубин И сина Z40 C13 сечило од нерѓосувачки челик со дебелина од 1 мм Назабено сечило 2 потпори од нерѓосувачки челик и чинии безбедна Машина За Миење Садови Направена Во Франција Испорачана во црна кутија со сертификат за потекло.

За стоката

Слична стока во категоријата

Комплет за рамни садови од 20 парчиња за 4, соодветен за секојдневна или формална употреба 4 секој : 91 / 2инч

Гинко Меѓународен Нордиски 9 Стек Нож, 1Парче Отворете акцииизградете го вашиот комплет за рамни садови

Сетот вклучува 3 Ножеви За Стек Тревизо е прифатлива и отпорна рамна линија направена со висококвалитет

Карактеристичен Нож Направен Со Висококвалитетни Материјали! Вклучува шест 3 / 4 "севкупни ножеви за сте�

[Премиум Прибор за Јадење Од нерѓосувачки Челик За 4] овие кујнски сребрени садови се изработени од висо�

Дизајниран и направен за секојдневна употреба и за деца и за возрасни Комплетот Вклучува по една од сек�

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, со голема тежина, стилски изглед и паднаа добро во в

Назабени Ножеви За Стек Поставени Со Wooономски Дрвени Рачки Нема повеќе кинење со тапи ножеви; нема пов�

Производител : Белвица Состав : Стерлинг Сребро Тип : Стек Резба Во Собата СЈАЈНА Од Вајтингстерлинг Сре�

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Дургин Бренд : Горхам Тип : Во Собата СНОП ОД ПЧЕНИЦА ОД ДУРГИНГор

ИЗДРЖЛИВ Ножевите за стек лагуиоле се направени Во Франција користејќи тежок нерѓосувачки челик за да �

Занаетчиски Зачукуван Дизајн Издржлив Нерѓосувачки Челик Полиран до Брилијантен Огледален Финиш...

1 Компјутер Храна Покритие Анти Масло Прскање Купола Тепањаки Јадење Капак Стек Капак Готвење Алатка За

Дали барате комплет за нож што е лесен за употреба и складирање ?€ 14 парчиња кујнски гаџети комплетот вк

18 / 10 Рамен Софтвер 18 / 0 Рамен Софтвер Материјал : 18 / 0 Нерѓосувачки Челик Сатенската завршница го омекнув

100% 304 нерѓосувачки ЧЕЛИК : вилушките за вечера Брадо од 6 се изработени од врвен нерѓосувачки челик СУС304,

Scroll