Ново
Врежана железна 6 -годишнина периодична табела на елементи стакло

Врежана железна 6 -годишнина периодична табела на елементи стакло

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Да се ​​има чаша со вашиот омилен елемент е одличен почетник за разговор!. Декорираните стакло прават совршени подароци за мама, тато, сопруг, сопруга, брат, сестра, пријатели и многу други!. Ве покриваме за кој било празник, роденден, свадба, диплома или забава за диплома, годишнина, презентација на награди или подарок за пензија. Останатиот дизајн е врежан на површината на стаклото во замрзнати бели, со што гравирањето е навистина трајно и стаклената машина за миење садови. Нашето брзо време на пресврт значи дека можете да ги нарачате вашите стакларија во последен момент. Ако железото е вашиот омилен елемент, тогаш оваа чаша за вас! Одликувајќи се со елементот како што се појавува на периодичната табела, дизајнот е трајно врежан на површината на стаклото. Ние користиме премиер метод на песок за да се гравираат дури и ознаките што ќе се појават замрзнати бели на готовиот производ. Секој производ е направен од нашиот талентиран тим и индивидуално се проверува пред да се испрати. Нашите очила се квалитет на ресторанот и изработени од Libbey Glass. Тие држат 11 унци, стојат високи 3,5 ”и се безбедни машини за миење садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Креативен уникатен подарок : барате да купите необичен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејс

Креативен уникатен подарок : барате да купите необичен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејс

Оваа кригла е прекрасна вашето ново замрзнато пиво од 16oz, Штајн кригла е најкул работа од исечен леб...

Исклучителен подарок за Phi Beta Sigma : Истурете ги вашите браќа Фи Бета Сигма, пријатели, шеф, соработници и р

*Свадби* оваа чаша за вино е совршено свадбено тост стакло, оригинални подароци за тушеви за венчавки ил

10оз Стакло За Вино Мерки 7 "Ч 2.5" Д 20оз Стакло За Вино Мерки 9 "Ч 2.5" Д 17оз Стакло За Вино Без Стебло 4.5 "Ч 3.5" Д.В

Операторот на кран снимени стакло слики Изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат то�

Стакло за вино ЕНЕСКО : Од колекцијата Дизајни од Лолита Живописни дизајни : се насликани со зачудувачки

Оваа чаша за вино без стебло од 15 мл го прави совршен подарок за секој што дипломира на колеџ...

✔ Замислете да пиете од најуникатната чаша за накит со вино на вашата следна забава или настан овие укр

?ЛАДНИТЕ ПИЈАЛОЦИ ОСТАНУВААТ ЛАДНИ! ДВОЕН ЅИД ДВОЕН ЅИД ТАМБЛЕРБез запалени раце со топол пијалок, без г

? Размислен баба подарок за сите прилики : Оваа чаша за вино е одличен избор да му донесе насмевка на лице

Scroll