Ново
Movo VS3000PRO Телескопски систем за стабилизатор на видео со микро балансирање и платформа за брзо ослободување - за камери и камери DSLR до 4,4 фунти

Movo VS3000PRO Телескопски систем за стабилизатор на видео со микро балансирање и платформа за брзо ослободување - за камери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Плочата со камера за брзо ослободување „сирење“. Три-оски гимбал со ергономски зафат на рацете. 12.2-17.7 "(31-45см) Прилагодливо работно место, сет за контра-тежина од 12 парчиња, микро балансирање од страна на странични и пред-до-назад прилагодувања го олеснуваат лоцирањето на центарот на гравитацијата. Поддржува избор на елек и рака. 1 година. Гаранција со поддршка со седиште во САД. И прилагодувањата од предниот дел го олеснуваат лоцирањето на центарот на гравитација. Поддржува избор на елек и рака. 1 година МОВО гаранција со поддршка со седиште во САД. Професионалниот стабилизатор на фотоапаратот Movo VS3000 PRO е прецизен, рачен систем за стабилизирање на фотоапаратот дизајниран за камери за камери и SLR. Прецизност и флексибилност има флексибилен зафат на рачката, три-оски гимбал, прилагодливи дискови за противтежа, завртка за трим и завртки за трим, и платформа за монтирање на камера за брзо ослободување. Нежните и благодатните снимки Овој систем за стабилизирање на камерата ви овозможува да ги добиете тие неверојатно мазни и грациозни снимки дури и додека сте во движење. Чувајте ја камерата стабилна, дури и во екстремни ситуации, како што се трчање нагоре и надолу по скалите. Со намалување на завртката за трим и навртки од предниот дел и настрана, платформата за камера може да се премести напред и назад, и од страна на страна за брзо да ви овозможи да ги прилагодите хоризонталните баланс на фотоапаратите. Со разликување на бројот на дискови за противтежа на основната платформа или со промена на должината на централниот пост на телескоп, вертикалната рамнотежа на камерата може лесно да се прилагоди. Спецификации.

За стоката

Слична стока во категоријата

Врвна железница (B4002.1007) Лева железничка железница (B4002.1008) десна шина (B4002.1009) Врвна рачка на НАТО (B4003.1016)

【Широка компатибилност】 Компатибилен со dji ronins dji roninsc Zhiyun Weebill S Zhiyun Weebill Lab Zhiyun Crane 3 Lab Zhiyun Crane 2 Zhiyun Crane V2 Zhi

Слајд силно во монтирање на топла чевли на фотоапаратот Fujifilm XT1 XT2 без да ги блокирате функциите на бирањ

Оваа странична рачка се лизга на основата на полувремето и целосни кафези на камерата за тита Порта за б

Добијте прекрасно рачно искуство со снимање со горната / страничната рачка на Proaim Snaprig, која нуди удобно

Плочата за брзо ослободување усвојува Меѓународен стандард 1 / 4 инчи завртка, компатибилен со SLR, DSLR, DV ка

Висина на пакетот на производот : 7.0 " Должина на пакетот на производот : 0,5" Ширина на производот : 4,75 " Зем�

Во првиот 6месечен период и нечовечката штета може да биде бесплатно за нови Вилтрокс е гарантирана про�

✅ ГИМБАЛНА ПОТРЕБНА ПОТРЕБНА СОСТОЈБА ► ОБЕЗБЕДУВАЈТЕ ДА БАЛАЛА балансирајте ги вашите гимбални, паме

1 Производот доаѓа со еластична двојна позиција на 1 / 4 до 3 / 8, или може да се замени со 1 / 4 до 1 / 4 Овој прои�

Поддржува до 9 фунти Триоски гимбал Прилагодливи противтежа Прилагодливо телескопинг пост...

【Висококвалитетна врвна рачка】 Utebit Топната рачка е специјално дизајнирана за удобно рачно снимање Из�

Proaim Snaprig Wood Mini Side Handy ви нуди удобен зафат за држење на ладилникот на фотоапаратот Quickly mounts onto your camera, cage, or

АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА ОТПОРНА НА АБЕЊЕ : метален адаптер за стабилизатор на удари со Лак и стрела е израбо

【Одлична заштита】 Конструирана од уникатен материјал за кожа на школка и во внатрешноста на супер мек�

Висококвалитетна средна тежина 1,8oz солза Солзи лесни во која било насока 500 8 "x8" прецизни чаршафи...

1 / 4 Заклучување На Завртката ЗА FEELWORLD F450 F570 F550 FW450 Монтирајте Точки за Прицврстување На Камери и Апаратур

Railилета од 15 мм е изработена од цврст алуминиум Се одликува со стандардни дупки од 15мм прачки и центар о�

Цврсти Алиментиум Стабилизатор Користејќи ја нашата Ексклузивна Технологија За Заклучување Мостови, о

ЦПУ т6 алуминиум Висококвалитетно елоксирање Вибрации Амортизација Системот За Сузбивање бучава обезб

[Заштитен оклоп] ги минимизира абењето и поддржува други додатоци за тита [Опции за монтирање] Вклучете �

Одличната практична лента за рамнотежа на лак за стрелаштво е висококвалитетна, цврста и стабилна.Пра

Пчела Стингер Опис И Карактеристики Нови за 2018 година, го воведуваме она што индустријата за стрелаштво

Направено од квалитетен легура материјал, голема сила, цврста и издржлива Со дупки за завртки од 1 / 4inch и

Scroll