Ново
NEEWER 15 mm шипки за продолжување на јаглеродни влакна 11,8 /30cm компатибилен со SmallRig компатибилен со системот за поддршка на шипката Tilta 15mm Rod, DSLR Rig, стабилизатор на фотоап

NEEWER 15 mm шипки за продолжување на јаглеродни влакна 11,8 /30cm компатибилен со SmallRig компатибилен со системот за поддршка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

【Роди од јаглеродни влакна од 15мм】 Направени од 9 слоја јаглеродни влакна, овие шипки од 15 мм се отпорни на корозија, влијанија, свиткување и висока топлина, идеални и за производство на внатрешно и на отворено. Матните завршувања, исто така, ги елиминираат рефлексиите што можат да ви го расипат имиџот. 【Лесни, но сепак цврсти - во споредба со конвенционалните прачки од алуминиумска легура, тежината на овој сет на шипка од 15 мм е значително намалена на 2,5oz (70g). Сепак, ригидноста останува да поддржува разни додатоци со голема безбедност. 【Универзална компатибилност】 Овој сет на шипка од 15мм е компатибилен со лажиците на рамото, кафезите на фотоапаратот, плочите и стегите на шипките што го карактеризираат стандардниот систем за поддршка на железницата. Во должина од 12 инчи (30 см), исто така овозможува флексибилно и мазно позиционирање. 【Огромна апликација】 Погоден за монтирање на следење на фокусот, мат кутија, v Плоча за адаптер за батерии, поддршка за леќи и други додатоци на вашата лажица за камера. 【Содржина на пакет】 2 x 15мм шипка за јаглеродни влакна (долга 12 инчи/30 см). Забелешка : прачките немаат нишки. 【Роди од јаглеродни влакна од 15мм】 Направени од 9 слоја јаглеродни влакна, овие шипки од 15 мм се отпорни на корозија, влијанија, свиткување и висока топлина, идеални и за производство на внатрешно и на отворено. Матните завршувања, исто така, ги елиминираат рефлексиите што можат да ви го расипат имиџот. 【Лесни, но сепак цврсти - во споредба со конвенционалните прачки од алуминиумска легура, тежината на овој сет на шипка од 15 мм е значително намалена на 2,5oz (70g). Сепак, ригидноста останува да поддржува разни додатоци со голема безбедност. 【Универзална компатибилност】 Овој сет на шипка од 15мм е компатибилен со лажиците на рамото, кафезите на фотоапаратот, плочите и стегите на шипките што го карактеризираат стандардниот систем за поддршка на железницата. Во должина од 12 инчи (30 см), исто така овозможува флексибилно и мазно позиционирање. 【Огромна апликација】 Погоден за монтирање на следење на фокусот, мат кутија, v Плоча за адаптер за батерии, поддршка за леќи и други додатоци на вашата лажица за камера. 【Содржина на пакет】 2 x 15мм шипка за јаглеродни влакна (долга 12 инчи/30 см). Забелешка : прачките немаат нишки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесна јаглероднокомпозитна и алуминиумска конструкција; Хибридната конструкција Пренесува помалку ви

Врвна железница (B4002.1007) Лева железничка железница (B4002.1008) десна шина (B4002.1009) Врвна рачка на НАТО (B4003.1016)

✅ ГИМБАЛНА ПОТРЕБНА ПОТРЕБНА СОСТОЈБА ► ОБЕЗБЕДУВАЈТЕ ДА БАЛАЛА балансирајте ги вашите гимбални, паме

①Прашање : кога ќе го завршиме дејството на стрелаштвото, нашата сложена лачна низа понекогаш продолжу�

Скорпион rуниор Акционото издание е совршено за сите фотоапарати за херој на Go Pro и други слични фотоапа�

Лесен за употреба : држачот на магнетниот прстен е многу лесен за инсталирање и отстранување, и може да г

Направено од квалитетен легура материјал, голема сила, цврста и издржлива Со дупки за завртки од 1 / 4inch и

Оваа странична рачка се лизга на основата на полувремето и целосни кафези на камерата за тита...

Слајд силно во монтирање на топла чевли на фотоапаратот Fujifilm XT1 XT2 без да ги блокирате функциите на бирањ

1 Производот доаѓа со еластична двојна позиција на 1 / 4 до 3 / 8, или може да се замени со 1 / 4 до 1 / 4 Овој прои�

Добијте прекрасно рачно искуство со снимање со горната / страничната рачка на Proaim Snaprig, која нуди удобно

【Висококвалитетна врвна рачка】 Utebit Топната рачка е специјално дизајнирана за удобно рачно снимање Из�

Плочата за брзо ослободување усвојува Меѓународен стандард 1 / 4 инчи завртка, компатибилен со SLR, DSLR, DV ка

Систем за поддршка монтиран на телото што овозможува опремата на камерата да изведува хоризонтални, ве�

Направено од квалитетен материјал, лесен, здрав и издржлив Дизајнот на двојна рачка е антилизгање и удо�

Цврсти Алиментиум Стабилизатор Користејќи ја нашата Ексклузивна Технологија За Заклучување Мостови, о

Мека, мала тежина, стабилизатор на солзи Обезбедува голема стабилност во комбинација со без напор отстр

Универзална : Може да работи совршено со мобилни телефони за да фотографира стабилни и мазни фотографии

Цела заштита : кафез на алуминиумска легура на камерата е изработен од метал, солиден и издржлив низ цел�

АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА ОТПОРНА НА АБЕЊЕ : метален адаптер за стабилизатор на удари со Лак и стрела е израбо

Камват прилагодлив дрвен зафат на рацете 2x ален клуч гаранција за камват Бразилското дрво направи рач�

материјал : гума постави : 9 во 1 Боја : црна, црвена, сина што ќе добиете : 2 комплети Гром 1 парче тркалезен �

Поддржува до 9 фунти Триоски гимбал Прилагодливи противтежа Прилагодливо телескопинг пост Компатибиле

1 Поддржува паметни телефони со тежина до 8,8 мл / 250гр, и до 3,35 " / 82мм во висина Марк на сведок 3...

15мм компатибилен Вклучува 2 8 "прачки Дизајн на копчето со еден заклучување Издржлив зафат на гумена рач�

[Заштитен оклоп] ги минимизира абењето и поддржува други додатоци за тита [Опции за монтирање] Вклучете �

【Целосен кафез】 Магичен кафез само за BMPCC 6 K Pro / 6 K G2 Направено од премиум алуминиумска легура, одговар�

Scroll