Ново
Рачен стабилизатор на фотоапаратот OUMIJ1, додаток за стабилизатор на двојна зафат на камера, додаток за стабилизатор на Zhiyun feiyu

Рачен стабилизатор на фотоапаратот OUMIJ1, додаток за стабилизатор на двојна зафат на камера, додаток за стабилизатор на Zhiyun

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 602.40

Направено од квалитетен материјал, лесен, здрав и издржлив. Дизајнот на двојна рачка е анти-лизгање и удобен, го прави држењето стабилизатор полесно и постабилен. Монтажата има завртки од 1/4 '' & 3/8 '', компатибилен со повеќето стабилизатори и фотоапарати. Монтажата за брзо ослободување може да се премести по шипките и лесно да се заклучи со копчето за рачката, што нуди можно за прилагодување на позицијата. Преносен и практичен, корисен додаток за loversубителите на фотографијата. Опис : Овој рачен стабилизатор е посебен за неговиот дизајн со двојна рачка, што им олеснува на луѓето да пукаат со стабилна и цврста фиксација. Направено од добар материјал со фино машинско обработка, цврста и лесна, практична и корисна справи за фотографи. Изработено од квалитетен материјал, лесен, здрав и издржлив.2. Дизајнот со двојна рачка е анти-лизгање и удобен, го прави држењето стабилизатор полесно и постабилен.3. На монтирањето има завртки за 1/4 '' и 3/8 '', компатибилен со повеќето стабилизатори и фотоапарати.4. Монтажата за брзо ослободување може да се премести по шипките и лесно да се заклучи со копчето за рачката, што нуди можно за прилагодување на позицијата.5. Преносен и практичен, корисен додаток за loversубителите на фотографијата. Спецификација : Материјал : Алуминиум легура : Дупка за цртање : 1/4''Strect : 3/8''Size : Прибл. 30,5 x 10 x 16,5 cm / 12 x 3,9 x 6,5 инчи : приближно. 500 gsuitable за hiијун, Феију, Моза, Список на пакети : 1 * Двојна рачка Гимбал.

За стоката

Material:
Aluminium alloy
Color:
Black
Screw Hole:
1/4''
Screw:
3/8''
Size:
Approx. 30.5 x 10 x 16.5 cm / 12 x 3.9 x 6.5 inch
Weight:
Approx. 500 g
Suitable for Zhiyun, Feiyu, MOZA, Beholder:
Package List:
1 * Dual Handle Gimbal:

Слична стока во категоријата

[Заштитен оклоп] ги минимизира абењето и поддржува други додатоци за тита [Опции за монтирање] Вклучете �

【Целосен кафез】 Магичен кафез само за BMPCC 6 K Pro / 6 K G2 Направено од премиум алуминиумска легура, одговар�

Слајд силно во монтирање на топла чевли на фотоапаратот Fujifilm XT1 XT2 без да ги блокирате функциите на бирањ

Уникатен дизајн : Стабилизаторите за шиење имаат повеќе различни обрасци, вклучувајќи букети, венци, цв�

Во првиот 6месечен период и нечовечката штета може да биде бесплатно за нови Вилтрокс е гарантирана про�

Систем за поддршка монтиран на телото што овозможува опремата на камерата да изведува хоризонтални, ве�

АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА ОТПОРНА НА АБЕЊЕ : метален адаптер за стабилизатор на удари со Лак и стрела е израбо

Лесен за употреба : држачот на магнетниот прстен е многу лесен за инсталирање и отстранување, и може да г

Пчела Стингер Опис И Карактеристики Нови за 2018 година, го воведуваме она што индустријата за стрелаштво

Врвна железница (B4002.1007) Лева железничка железница (B4002.1008) десна шина (B4002.1009) Врвна рачка на НАТО (B4003.1016)

1 Производот доаѓа со еластична двојна позиција на 1 / 4 до 3 / 8, или може да се замени со 1 / 4 до 1 / 4 Овој прои�

За DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 PRO : РАБОТНАТА СВЕТСКА е дизајнирана за DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro Gimbal за да го намали �

【Широка компатибилност】 Компатибилен со dji ronins dji roninsc Zhiyun Weebill S Zhiyun Weebill Lab Zhiyun Crane 3 Lab Zhiyun Crane 2 Zhiyun Crane V2 Zhi

Добијте прекрасно рачно искуство со снимање со горната / страничната рачка на Proaim Snaprig, која нуди удобно

Светло мандарина лево поле Arri Dovetail плоча 2x Отстранливи безбедносни завртки Светла гаранција за мандар

[15мм основна плоча] Основната плоча на шипката работи на DSLR, камера без огледала и кино камера, како што с

Овие нови Амортизери За Поделени Екстремитети тежат само 269 зрна Откровението 4пакетот ви дава доволно �

Стабилизатор на кафез на алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиумска камера за канон R5 R6 II DSLR �

Поддршка за декодирање на главните видеа : Паметната дигитална рамка за слики може да се совпадне со скр

Дизајниран, дизајниран и тестиран на тркачки патеки низ целиот свет, користејќи повратни информации од

Висина на пакетот на производот : 7.0 " Должина на пакетот на производот : 0,5" Ширина на производот : 4,75 "...

Оваа странична рачка се лизга на основата на полувремето и целосни кафези на камерата за тита Порта за б

【Професионален】Крајот е исклучиво дизајниран да обезбеди опции за заштита и монтирање за R5 R6, деликат�

●СТРАНИЧНА РАЧКА за КАФЕЗОТ на КАМЕРАТА ● Малата Мини Странична Рачка 2916 е наменета за кафези без огле�

【Одлична заштита】 Конструирана од уникатен материјал за кожа на школка и во внатрешноста на супер мек�

Scroll