Ново
Movo Photo VS1000 вертикален рачен систем за стабилизатор на видео за големи/тешки поставувања на фотоапарати до 9 килограми

Movo Photo VS1000 вертикален рачен систем за стабилизатор на видео за големи/тешки поставувања на фотоапарати до 9 килограми

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1119.20

Поддржува до 9 фунти. Три-оски гимбал. Прилагодливи противтежа. Прилагодливо телескопинг пост. Компатибилен со елек Movo VMA300 способен да биде распореден со едната рака, сепак употребата на две раце се препорачува за издржливост и најдобри резултати.

За стоката

Слична стока во категоријата

Комплет за кафез на странични рачки Slightrig за Sony A6100, A6300, A6400, со кафез на камера, рачка на странична конец, �

Направено од квалитетен легура материјал, голема сила, цврста и издржлива Со дупки за завртки од 1 / 4inch и

Лесен за употреба : држачот на магнетниот прстен е многу лесен за инсталирање и отстранување, и може да г

материјал : гума постави : 9 во 1 Боја : црна, црвена, сина што ќе добиете : 2 комплети Гром 1 парче тркалезен �

Врвна железница (B4002.1007) Лева железничка железница (B4002.1008) десна шина (B4002.1009) Врвна рачка на НАТО (B4003.1016)

Скорпион rуниор Акционото издание е совршено за сите фотоапарати за херој на Go Pro и други слични фотоапа�

●СТРАНИЧНА РАЧКА за КАФЕЗОТ на КАМЕРАТА ● Малата Мини Странична Рачка 2916 е наменета за кафези без огле�

Поддршка за декодирање на главните видеа : Паметната дигитална рамка за слики може да се совпадне со скр

Наменето за DJI Ronin RS2 / RSC2 / S / SC Gimbal Инсталирано на страната на гимбалот Доаѓајќи со две завртки М4...

Пчела Стингер Опис И Карактеристики Нови за 2018 година, го воведуваме она што индустријата за стрелаштво

Мека, мала тежина, стабилизатор на солзи Обезбедува голема стабилност во комбинација со без напор отстр

Одличната практична лента за рамнотежа на лак за стрелаштво е висококвалитетна, цврста и стабилна.Пра

ЦПУ т6 алуминиум Висококвалитетно елоксирање Вибрации Амортизација Системот За Сузбивање бучава обезб

Универзална платформа за производи Осмо и ОсмоМобиле Умен дизајн на платформата ви овозможува да монти

Висина на пакетот на производот : 7.0 " Должина на пакетот на производот : 0,5" Ширина на производот : 4,75 " Зем�

Railилета од 15 мм е изработена од цврст алуминиум Се одликува со стандардни дупки од 15мм прачки и центар о�

1 / 4 Заклучување На Завртката ЗА FEELWORLD F450 F570 F550 FW450 Монтирајте Точки за Прицврстување На Камери и Апаратур

Систем за поддршка монтиран на телото што овозможува опремата на камерата да изведува хоризонтални, ве�

Висококвалитетна средна тежина 1,8oz солза Солзи лесни во која било насока 500 8 "x8" прецизни чаршафи...

Светло мандарина лево поле Arri Dovetail плоча 2x Отстранливи безбедносни завртки Светла гаранција за мандар

Ја штити вашата камера многу добро и ви нуди мулти опции со приложување на прилог, совпаѓање на вашата к�

Подигачот на камерата РонинС може да се инсталира под камерата за да се балансира РонинС...

Камват прилагодлив дрвен зафат на рацете 2x ален клуч гаранција за камват Бразилското дрво направи рач�

Оваа странична рачка се лизга на основата на полувремето и целосни кафези на камерата за тита Порта за б

Proaim Snaprig Wood Mini Side Handy ви нуди удобен зафат за држење на ладилникот на фотоапаратот Quickly mounts onto your camera, cage, or

Добијте прекрасно рачно искуство со снимање со горната / страничната рачка на Proaim Snaprig, која нуди удобно

15мм компатибилен Вклучува 2 8 "прачки Дизајн на копчето со еден заклучување Издржлив зафат на гумена рач�

[Заштитен оклоп] ги минимизира абењето и поддржува други додатоци за тита [Опции за монтирање] Вклучете �

Спецификација : Тип на ставка : Камера Стабилизатор за складирање Bagmaterial : PU, полиуретан, EVA, nynonapplicable model : �

Релевантните трошоци ќе ги сноси корисникот Осигурете се дека моторот не е блокиран од никаква надворе�

Scroll