Ново
Movo Photo VS1000 вертикален рачен систем за стабилизатор на видео за големи/тешки поставувања на фотоапарати до 9 килограми

Movo Photo VS1000 вертикален рачен систем за стабилизатор на видео за големи/тешки поставувања на фотоапарати до 9 килограми

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1119.20

Поддржува до 9 фунти. Три-оски гимбал. Прилагодливи противтежа. Прилагодливо телескопинг пост. Компатибилен со елек Movo VMA300 способен да биде распореден со едната рака, сепак употребата на две раце се препорачува за издржливост и најдобри резултати.

За стоката

Слична стока во категоријата

Оваа странична рачка се лизга на основата на полувремето и целосни кафези на камерата за тита Порта за б

Добијте прекрасно рачно искуство со снимање со горната / страничната рачка на Proaim Snaprig, која нуди удобно

Мала тежина, нето тежина 0,3 кг Дизајн на тркалезен агол, Заштитете ги корисникот и стабилизерот...

Универзална : Може да работи совршено со мобилни телефони за да фотографира стабилни и мазни фотографии

Railилета од 15 мм е изработена од цврст алуминиум Се одликува со стандардни дупки од 15мм прачки и центар о�

Лесна јаглероднокомпозитна и алуминиумска конструкција; Хибридната конструкција Пренесува помалку ви

Пчела Стингер Опис И Карактеристики Нови за 2018 година, го воведуваме она што индустријата за стрелаштво

Подигачот на камерата РонинС може да се инсталира под камерата за да се балансира РонинС Може да ја бала

Направено од квалитетен материјал, лесен, здрав и издржлив Дизајнот на двојна рачка е антилизгање и удо�

Скорпион rуниор Акционото издание е совршено за сите фотоапарати за херој на Go Pro и други слични фотоапа�

Лесен за употреба : држачот на магнетниот прстен е многу лесен за инсталирање и отстранување, и може да г

Спецификација : Тип на ставка : Камера Стабилизатор за складирање Bagmaterial : PU, полиуретан, EVA, nynonapplicable model : �

[15мм основна плоча] Основната плоча на шипката работи на DSLR, камера без огледала и кино камера, како што с

●СТРАНИЧНА РАЧКА за КАФЕЗОТ на КАМЕРАТА ● Малата Мини Странична Рачка 2916 е наменета за кафези без огле�

①Прашање : кога ќе го завршиме дејството на стрелаштвото, нашата сложена лачна низа понекогаш продолжу�

Тешки алуминиумски платформа за заштита на фотоапаратот Прифаќа опрема од 1 / 420 и 3 / 816 камера четири дуп�

Лесна легура на алуминиум : Алуминиумски легура материјал, стабилен, лесен и издржлив и извонредност на

Систем за поддршка монтиран на телото што овозможува опремата на камерата да изведува хоризонтални, ве�

✅ ГИМБАЛНА ПОТРЕБНА ПОТРЕБНА СОСТОЈБА ► ОБЕЗБЕДУВАЈТЕ ДА БАЛАЛА балансирајте ги вашите гимбални, паме

Scroll