Ново
Bettomshin Carabiner Snap Hook, 304 не'рѓосувачки челик пролетен порта за влечење на кука за кука 30мм/1,18 канџи со јастог од јастог од јастог, 5 парчиња

Bettomshin Carabiner Snap Hook, 304 не'рѓосувачки челик пролетен порта за влечење на кука за кука 30мм/1,18 канџи со јастог

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Параметри на производот : Должина приближно 1,18 “(30 мм). Предноста : изработена од 304 не'рѓосувачки челик, антикорозија и издржлива, идеална за морски околини. Практични карактеристики : дизајнирани во форма на јајца [заоблени рабови нема да се закопнат] јастог затворач] Тип Snap Hook [Преносна крајна кука за местење]. Висока атмосфера на оценка, луксузна конотација со низок клуч. Широк спектар на употреба : дизајниран за употреба во јаже, ланец, ленти, животински поводници, прачки и други домови, фарма и рекреација Апликации. Одлично за пешачење и кампување, пловење, риболов и градини, прикачете скоро сè. Што добивате : 5 x карабинер Snap Hook. Функција : 1. користена за поврзување на ланецот, жицата јаже Quickdraw, Latchkey, врската за миленичиња ланец, јажиња за искачување, јажиња за искачување, качувачки јажиња Поврзано. 1.18 "(Должина) Содржина на пакет : 5 x карабинер Snap кука.

За стоката

Material:
304 stainless steel
Totally Size:
30 mm/1.18 (Length )
Package Content:
5 x Carabiner Snap Hook :

Слична стока во категоријата

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 22.000 прегледи со пет starвездички : од потврдени �

Големина 36 лиг Златен финиш 36 парчиња по пакет Копче за грбови за грб Направено во САД Опис на производо�

За поврзување на метални фитинзи и јажиња За активности на отворено, како што се кампување 70 (а) 67x (б) 30х (�

Големина 36 лиг Никел заврши 36 парчиња по пакет Копче за грбови за грб Направено во САД Големина 36 лиг Ник

За секој ден, подобрување на домот или употреба на авантури 304 не'рѓосувачки челик ✔ 【Големина и Количи�

Кампување на карабинер кука кука кука кука Галванизирана кука за ланец Опсег на додатоци и приклучоци з

Типичните намени вклучуваат капаци за тарп, клучни прстени, затворање на портите, знамиња и други домаш�

Наменето за употреба со прицврстувачи и други брзи конектори Зградата на цинк умира Максимално оптовар

Големина 33 лиг Златен финиш 36 парчиња по пакет Копче за грбови за грб Направено во САД...

Функција : заклучување на завртки; Ширина на отворање на прицврстување : 8мм / 0,3 " Внатре во ширина : 8мм15м

Големина 45 лиг 36 парчиња по пакет Копче за грбови за грб Полиран финиш на никел Направено во САД...

Продаден како случај Клип за куки за куќи Пролетни чевли со четки за кука Клипирање на многу предмети за

Големина 24 лиг Златен финиш 72 парчиња по пакет Копче за грбови за грб Направено во САД Опис на производо�

Scroll