Ново
Оскар Роса Машка Луксузна Свилена Облека За Спиење Свилени Пижами Панталони

Оскар Роса Машка Луксузна Свилена Облека За Спиење Свилени Пижами Панталони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1279.84

Горенаведената табела со големина на телото е само за повикување. Полиестерот може да се заврши помек од свилата; свилата може да биде малку груба во споредба со полиестерот. Моделот носи Л големина. Висат сува во сенка. Моделот носи Л големина. Не избелувајте. Миење Раце Само. Оваа специјална постапка ќе ја направи нежната свилена ткаенина потрајна за употреба, иако може малку да ја загрози мекоста. Панталоните имаат еластичен струк со врвка за влечење, двострани џебови и предно копче летаат за максимална удобност, совршени за спиење или лежење. Клиентот е охрабрен да гуглаат за да дознаете како да се провери тоа е вистинска свила. Елегантен Контраст Цевки за дополнителна жалба. Не ставајте свилена облека во машината за перење или фен бидејќи тоа може да ја оштети нежната свилена ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Произведено во САД или Увезено Затворање на копчето Машинско Перење 100% Памук Од Пемиум ултра м

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето ОВА Е ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН СЕТ ЗА ПИЖАМИ "ВОЈНА НА ЅВЕЗД

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење ●Комплет Пижами Со врвен Квалитет : овој супер мек, л�

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Изграден од ултра мека ткаенина од микрофлис �

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење Браќата Брукс Ракави Со Манжетни Копче За Затворање...

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Врвот : Екипажот Кратки ракави...

100% Црница Свила 6А Одделение Увезени Затворање на копчето Рачно Перење, Машинско Перење Белешка За голе�

Нашата колекција опфаќа илјадници од најновите Индиски стилови Има прекрасен принт на плакета, јака и ц

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени...

Свила Увезени Повлечете го затворањето ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ДЕТАЛИ МЕЗАУРЕДИ ГОЛЕМИНА ШЕМА ПОДОЛУ Курт�

Дупион Уметност Свила Увезени Затворање на копчето Машинско Перење ПРЕКРАСЕН РАЧЕН СЕТ ЗА ПИЖАМИ КУРТА

Ако барате посебен подарок, машките комплети за пижами се најдобриот избор.Лицето кое ќе го добие овој п

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% памук Увезени Повлечете го затво

95% Вискоза, 5% Спандекс Увезени Затворање на копчето Машинско Перење 95% Вискоза (направена од Бамбус), 5% Сп

Машкото трико е направено од мешавина од памук и полиестер, многу дише, удобно и меко, попријатно за кожа

100% премиум сатенски полиестер 2парче сет : краток ракав врвот+шорцеви Копче надолу врвот Еден џеб на гра�

Затворање на врвка Машинско Перење Вашиот омилен лик На Дизни ќе ви прави друштво без разлика дали сака�

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА СТОКАИнтимо е специјализирана з�

Дупион Уметност Свила Увезени Затворање на копчето Машинско Перење ПРЕКРАСЕН РАЧЕН СЕТ ЗА ПИЖАМИ КУРТА

Scroll