Ново
Зачини тегли со капаци, 5/10/15/20 парчиња тегли за зачини сол и бибер Шајкер зачини за зачини за зачини за зачини пластична алатка за кујнски гаџет за скара

Зачини тегли со капаци, 5/10/15/20 парчиња тегли за зачини сол и бибер Шајкер зачини за зачини за зачини за зачини пластична

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1268.80

Тип : Алатки за билка и зачин. Алатки за тревки и зачини Тип : Шајкери за зачини и бибер. Материјал : пластика. Функција1 : Еко-пријателски. Карактеристики2 : порибено. Функција3 : Тегли за зачини. Функција4 : Организатор на зачини. Функција5 : Зачини со тегли за зачини. Карактеристики6 : решетката за зачини во кујната. Функција7 : Шеќер сад. Тип : Алатки за билка и зачин. Алатки за тревки и зачини Тип : Шајкери за зачини и бибер. Материјал : пластика. Функција1 : Еко-пријателски. Карактеристики2 : порибено. Функција3 : Тегли за зачини. Функција4 : Организатор на зачини. Функција5 : Зачини со тегли за зачини. Карактеристики6 : решетката за зачини во кујната. Функција7 : Шеќер сад. Детали за производот : Безбеден материјал, материјал за храна за храна ПП, стандардно производство на ФДА, без БПА, безбедни и еколошки, овие мини тегли имаат најразлични намени, како што се забави за забави, занаетчиски или канцелариски материјали, украсни проекти или домашни добрите. Совршено за складирање на сушени зачини, сол, пиперки, зачини, мешавини од билки, прав, сјај, соли за бања, занаети и многу повеќе. Добри кујнски алатки。 Јасни пластични шишиња ви овозможуваат да имате јасен изглед на зачини и транспарентни тела можат да бидат етикетирани за да ви помогнат да останете организирани. Современиот дизајн на шише и врвовите одговараат на секој зачин, кабинет, организатор, фиоки или кујна. Користете ги нашите пластични тегли за организирање фиоки, зачинување, складирање зачини, сол и бибер, билки, DIY проекти и многу повеќе. Подготвивме 4 комплети за вас и ви даваме етикета хартија и пенкало за етикета, за да можете побрзо да го идентификувате мирисот. Големина : 10см*3,7 см/100мл сет : 5 парчиња/10 парчиња/15 парчиња/20 парчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Здраво на човечко тело Повеќенаменски, држете многу видови зачини : бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко су�

1 Решетката за складирање е брзо решение за да ги задржи внатрешниот простор и конзолата на вашата орган

Големина : 29x24.5x39.5cm (должина x ширина x висина), тежина : околу 1167g Висококвалитетно производство на PP матер

Тип : Алатки за билка и зачин Изгледа стилски и одлична декорација на вашиот кујнски шалтер Зачувување, �

Дрвена рачка Дизајнот на дрвената рачка ќе го направи вашето место да изгледа почисто и поубаво Стабил�

Организатор на дрвени зачини поставени со wallидови со 3 полици со црна метална жица и 6 куки Завршено запа

1 3ниво бамбус зачини решетки? Повеќеслојно складирање, голем капацитет, може да складираат најразлични

【Јачина и стабилност】 Оваа кујна контра полица е изработена од здрав задебелен јаглероден челик и е и�

【Материјал】 Специјален третман со прскање може ефикасно да спречи 'рѓа, трајна, заштита на животната с�

Транспарентниот дизајн ви овозможува лесно да ги идентификувате предметите внатре Лесен за употреба и

Може да складира различни зачини, во голема мерка заштеда на простор за складирање Направете вашата куј

Полицата вклучува вкупно три слоја, со должина, ширина и висина од 31 см, 16,7 см и 38 см, соодветно Мултисцен�

Тип : Кујна полица Стил : Едноставен и Материјал : Не'рѓосувачки челик Структура : Двоен слој...

Wallидната кујна решетка дизајнирана со голем капацитет, може да складира најразлични кујнски прибор и з�

Чувајте зачини додека заштедувате простор Сакате да заштедите простор, да ги чувате вашите зачини и да

Мултинамена елегантна решетка за шишиња за зачини, желе тегла или шишиња со лак за нокти, цврста констру

Име на производот Ротационо бирање Функција : повеќенаменска, ротирачка, без инсталација Материјал : пл�

1 Организатор за зачинување на решетката 3часовни кујнски кабинети простор за заштеда на просторот за з�

Пластика Случај за прикажување на есенцијално масло решетката за складирање на шишиња Тоа ќе ви помогн�

Кутија за складирање на Масала Ранголи Тегла за зачини Даба Лавици за контејнери за зачини...

Пластична решетка за зачини за проширување идеален за складирање и организација на вашиот дом...

Ротација од 360 степени】 Важна е карактеристика на револвинг дизајн, заштедува повеќе простор и е лесен �

6 делови погодни за складирање на различни мирудии, една кутија за еден вкус за да се спречи мешање на за�

Идеален контејнер за сите видови на зачини во прав и билка Се одликува со двојно отворање : Функција за п

Scroll