Ново
Организатор на магнетни зачини за зачини, виси за зачини за зачини за фрижидер и микробранова печка, подвижна полица за фрижидер за метален кабинет, црна

Организатор на магнетни зачини за зачини, виси за зачини за зачини за фрижидер и микробранова печка, подвижна полица за фрижидер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 329.44

Висок квалитет : Магнетната решетка за зачини е изработена од висококвалитетна челична структура. Тој цврсто обложен метал сигурно ќе оди на далечина, исто така, бидејќи со текот на времето нема да 'рѓа или досадува. Лесно за инсталирање : Не е потребно дупчење или склопување. Лесно е да се прикачи на страната на фрижидер или други железни површини. Тие се неверојатно цврсти и се придржуваат кон секоја магнетна површина, за да можете ефикасно да организирате свој сет на тегли. Концизен и модерен стил : решетката за магнетно складирање усвојува едноставен и модерен дизајн на стил, уникатен и практичен, тоа е прекрасна декорација за дома. Супер силна магнетна полица : Овие полици со модерен изглед се прикачуваат на металните површини преку исклучително силни магнети кои можат да држат до 5 килограми, ова значи дека пакетот на две ќе ви постигне простор за 6 килограми зачини, сушени билки и зачини. Применливи сценарија : Spice Rack е погоден за погоден за фрижидери, машини за перење, кабинети за пополнување, врати и други железни површини, заштеда на вашиот простор. Секоја кујна на домаќинка е добар помошник. Висок квалитет : Магнетната решетка за зачини е изработена од висококвалитетна челична структура. Тој цврсто обложен метал сигурно ќе оди на далечина, исто така, бидејќи со текот на времето нема да 'рѓа или досадува. Лесно за инсталирање : Не е потребно дупчење или склопување. Лесно е да се прикачи на страната на фрижидер или други железни површини. Тие се неверојатно цврсти и се придржуваат кон секоја магнетна површина, за да можете ефикасно да организирате свој сет на тегли. Концизен и модерен стил : решетката за магнетно складирање усвојува едноставен и модерен дизајн на стил, уникатен и практичен, тоа е прекрасна декорација за дома. Супер силна магнетна полица : Овие полици со модерен изглед се прикачуваат на металните површини преку исклучително силни магнети кои можат да држат до 5 килограми, ова значи дека пакетот на две ќе ви постигне простор за 6 килограми зачини, сушени билки и зачини. Применливи сценарија : Spice Rack е погоден за погоден за фрижидери, машини за перење, кабинети за пополнување, врати и други железни површини, заштеда на вашиот простор. Секоја кујна на домаќинка е добар помошник. Спецификација : Тип на ставка : Магнетна полица : Не'рѓосувачки челик : приближно. 383g / 13.5ozsize : Прибл. 31 x 2 x 6cm / 12,2 x 0,8 x 2.4incolour : Црн список на пакети : 1 x магнетна полица.

За стоката

Item Type:
 Magnetic Shelf
Material:
Stainless Steel
Weight:
Approx. 383g / 13.5oz
Size:
Approx. 31 x 2 x 6cm / 12.2 x 0.8 x 2.4in
Colour:
Black
Package List:
1 x Magnetic Shelf

Слична стока во категоријата

Новиот фаворит за складирање на кујната : Едноставен контраст во боја и појавување на бои, подобрување н

Тип : Алатки за билка и зачин Изгледа стилски и одлична декорација на вашиот кујнски шалтер Зачувување, �

*Дизајнирано специјално за домашна кујна Сопственикот има одделни оддели / делови за да одржи 3 ITems Секој

Име на производот Ротационо бирање Функција : повеќенаменска, ротирачка, без инсталација...

Полка за организатор на кујната фино изработка обезбедува практичност и издржливост Полицата за решет�

Повеќенаменски : Користете ја оваа повеќенаменска решетка како вашиот организатор за зачини за зачини,

3 нивоа : Нивоата дизајн обезбедува многу простор за складирање; Тенок профил одговара на повеќето фиоки

Наклонет дизајн : Работ за зачини во кујната усвојува дизајн на наклон на наклон од 45 °, теглата за зачин�

Пластика Случај за прикажување на есенцијално масло решетката за складирање на шишиња Тоа ќе ви помогн�

Надграден вшмукување на чашата за вшмукување; силно оптоварување; проширено и задебелено тело Мултифун

Едноставен дизајн, тоа е прекрасен пејзаж во вашиот дом Може да се користи како приказ за дневна соба, сп

Дизајнот со голем капацитет, со истата област на wallидот, обезбедува двојно повеќе простор за складирање

Контејнер за грабнување : Домашна кујна или ресторан за зачинување шише Организатор за складирање на ку

Ширина за проширување приближно Мерка : 16.54 “до 27,17” WX 8.07 ”D x 9.84” H, ширината на организаторот на полица�

【Материјал】 Специјален третман со прскање може ефикасно да спречи 'рѓа, трајна, заштита на животната с�

Дрвена рачка Дизајнот на дрвената рачка ќе го направи вашето место да изгледа почисто и поубаво Стабил�

Кои се производите, кујнските материјали, ротирачките лавици за зачини, теглите за ротирање на домаќинс

【Јачина и стабилност】 Оваа кујна контра полица е изработена од здрав задебелен јаглероден челик и е и�

Овој производ е изработен од не'рѓосувачки челик, кој не е лесен за старост, корозија и 'рѓа Дизајнот на м

Едноставниот и модерен стил обезбедува добра декорација за вашата кујна Чувајте многу работи, како што

1 Организатор за зачинување на решетката 3часовни кујнски кабинети простор за заштеда на просторот за з�

90% памук / 10% рајон Одлично и прекрасно за домашна кујна, трпезариска маса и ресторан, едноставна и сигурн

1 Решетката за складирање е брзо решение за да ги задржи внатрешниот простор и конзолата на вашата орган

【Не се потребни хардвер или завртки】 Лесен за инсталирање на страната на фрижидерот или друга метална

Колкови Овој сет за зачини кутии може да се користи за да содржи различни видови на зачини во исто време.

Scroll