Ново
Организатор на решетката Jahh Spice , 2-Tier Countertop Организатор од не'рѓосувачки челик кујнски решетки Организатор Контра

Организатор на решетката Jahh Spice , 2-Tier Countertop Организатор од не'рѓосувачки челик кујнски решетки Организатор Контра

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 14716.64

Тип : Кујна полица. Стил : Едноставен и. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Структура : Двоен слој. Боја : Црна. Тип : Кујна полица. Стил : Едноставен и. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Структура : Двоен слој. Боја : Црна. Користете : Табела за табела : Полики за складирање на просторот : Кујна, трпезариска цимератерија : Не'рѓосувачки челик Метод : Без учнување на структурата : Двоенfeatures : Водоотпорна, анти-каша, заштита на животната средина : 34*21*41cmdue на различни поставувања на осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлично од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината на големината, како резултат на рачните мерења. Пакетот вклучува само главен производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Едноставен дизајн, тоа е прекрасен пејзаж во вашиот дом Може да се користи како приказ за дневна соба, сп

Без дизајн на не'рѓосувачки челик без 'рѓа Зачините со зачини се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, мо�

Наклонет дизајн : Работ за зачини во кујната усвојува дизајн на наклон на наклон од 45 °, теглата за зачин�

1 Организатор за зачинување на решетката 3часовни кујнски кабинети простор за заштеда на просторот за з�

Стр Организаторска послужавник Исто така е многу погоден за складирање на шампон, балсам и други тоалет

Идеален контејнер за сите видови на зачини во прав и билка Се одликува со двојно отворање : Функција за п

Висок квалитет : Магнетната решетка за зачини е изработена од висококвалитетна челична структура...

Јаглероден челик Шкаф за полица за зачини : Може да биде во кујната, бањата, спалната соба, балконот и дру

Дизајнот со голем капацитет, со истата област на wallидот, обезбедува двојно повеќе простор за складирање

6 делови погодни за складирање на различни мирудии, една кутија за еден вкус за да се спречи мешање на за�

Големина : 29x24.5x39.5cm (должина x ширина x висина), тежина : околу 1167g Висококвалитетно производство на PP матер

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба Можете да го користите за да готвите вкусна супа з

Премиум материјал : Оваа полица за организатор на countertop е изработена од железен материјал со водоотпоре

Контејнер за грабнување : Домашна кујна или ресторан за зачинување шише Организатор за складирање на ку

【Јачина и стабилност】 Оваа кујна контра полица е изработена од здрав задебелен јаглероден челик и е и�

Може да складира различни зачини, во голема мерка заштеда на простор за складирање Направете вашата куј

Надграден вшмукување на чашата за вшмукување; силно оптоварување; проширено и задебелено тело...

Пластика Случај за прикажување на есенцијално масло решетката за складирање на шишиња Тоа ќе ви помогн�

Транспарентниот дизајн ви овозможува лесно да ги идентификувате предметите внатре Лесен за употреба и

Име на производот Ротационо бирање Функција : повеќенаменска, ротирачка, без инсталација Материјал : пл�

Дрвена рачка Дизајнот на дрвената рачка ќе го направи вашето место да изгледа почисто и поубаво Стабил�

Организатор на дрвени зачини поставени со wallидови со 3 полици со црна метална жица и 6 куки...

【Материјал】 Специјален третман со прскање може ефикасно да спречи 'рѓа, трајна, заштита на животната с�

Новиот фаворит за складирање на кујната : Едноставен контраст во боја и појавување на бои, подобрување н

*Дизајнирано специјално за домашна кујна Сопственикот има одделни оддели / делови за да одржи 3 ITems...

Кои се производите, кујнските материјали, ротирачките лавици за зачини, теглите за ротирање на домаќинс

Материјал : Новиот PP нов материјал е зелен, издржлив, одвојлива комбинација на DIY, лесна за склопување, цв

Здраво на човечко тело Повеќенаменски, држете многу видови зачини : бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко су�

Scroll