Ново
Зеродеко 2 парчиња кутии за ротирање за складирање на кутија за складирање Организатор за складирање на кондимент за конзервирање за кабинет кујнски сандери решет

Зеродеко 2 парчиња кутии за ротирање за складирање на кутија за складирање Организатор за складирање на кондимент за конзервирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Стр. Организаторска послужавник- Исто така е многу погоден за складирање на шампон, балсам и други тоалети, складирани уредно. Решетката за складирање- Максимизирајте го кујнскиот простор, многу лесен и удобен за употреба и практично. Организатор на кабинетот за грабливки- ротирачки и мулти-складирање дизајн на решетката, многу погодно за извадување на зачини во кујната. Кутии за складирање на не-лизгање, ротирачки лавици за складирање на храна. Трородона- изработена од квалитетен материјал и практичен за употреба. Rack Rack- Усвојување на цврст и издржлив материјал, здрав и не е лесен за оштетување. Стр. Организаторска послужавник- Исто така е многу погоден за складирање на шампон, балсам и други тоалети, складирани уредно. Решетката за складирање- Максимизирајте го кујнскиот простор, многу лесен и удобен за употреба и практично. Организатор на кабинетот за грабливки- ротирачки и мулти-складирање дизајн на решетката, многу погодно за извадување на зачини во кујната. Кутии за складирање на не-лизгање, ротирачки лавици за складирање на храна. Трородона- изработена од квалитетен материјал и практичен за употреба. Rack Rack- Усвојување на цврст и издржлив материјал, здрав и не е лесен за оштетување. Пакетот вклучува 2 X Карактеристики за кутии за складирање - Материјал : PP Rack Tower. - Големина : 23.00x23.00x6.50cm/9.04x9.04x2.55inch Ротирачки кутии за складирање. - Изберете врвни материјали внимателно, силни и издржливи и практични овошни контејнери. - Може да биде како држач за складирање кујна, решетката за складирање на бања, решетката за организирање на шминка, итн. - Стилски и, безбеден и издржлив, без никакви лоши супстанции организатор на кујната. - Може да бидат испратени до вашите пријатели или семејства како организатор на кабинетот за грамофон за подароци за домаќинство. - Погодно за многу соодветни прилики, како што е кујната, многу практично и погодно за употреба на организатор на решетката. - Боја : сина, бела зачинета шише кутии. Опис Опис Косметички ленти ротирачки дизајн, може да има повеќе предмети, практични и убави, лесни за вадење артикли. , издржлив и практичен.

За стоката

Слична стока во категоријата

Транспарентниот дизајн ви овозможува лесно да ги идентификувате предметите внатре...

Новиот фаворит за складирање на кујната : Едноставен контраст во боја и појавување на бои, подобрување н

Ротација од 360 степени】 Важна е карактеристика на револвинг дизајн, заштедува повеќе простор и е лесен �

Надградете ја вашата кујна денес со нашата магнетна полица! Супер лесен за инсталирање Силиконската ма

Тип : Алатки за билка и зачин Изгледа стилски и одлична декорација на вашиот кујнски шалтер Зачувување, �

100% пластика Увезени Направено од врвни материјали : Направено од висококвалитетен, високо издржлив, пла

Едноставниот и модерен стил обезбедува добра декорација за вашата кујна Чувајте многу работи, како што

Дизајнот со голем капацитет, со истата област на wallидот, обезбедува двојно повеќе простор за складирање

Едноставен дизајн, тоа е прекрасен пејзаж во вашиот дом Може да се користи како приказ за дневна соба, сп

【Не се потребни хардвер или завртки】 Лесен за инсталирање на страната на фрижидерот или друга метална

Ширина за проширување приближно Мерка : 16.54 “до 27,17” WX 8.07 ”D x 9.84” H, ширината на организаторот на полица�

Не лизгачката површина на TPR го прави шишето со помала веројатност да падне за време на ротацијата Нежен

Тип : Алатки за билка и зачин Алатки за тревки и зачини Тип : Шајкери за зачини и бибер Материјал : пластик

Мултинамена елегантна решетка за шишиња за зачини, желе тегла или шишиња со лак за нокти, цврста констру

Scroll