Ново
Кујна решетка/зачини решетки 304 не'рѓосувачки челик/wallид повеќе повеќеслојни шишиња зачини со двојно кука Отстранливи заливи за складирање

Кујна решетка/зачини решетки 304 не'рѓосувачки челик/wallид повеќе повеќеслојни шишиња зачини со двојно кука Отстранливи заливи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

1. Решетката за складирање е брзо решение за да ги задржи внатрешниот простор и конзолата на вашата организација чист и уредна. 2. Гробна, антикорозија, анти-рид, мултифункционално складирање. 3. Моќно и стабилно, слоевито складирање, поудобно, стилски и лесен. 4. Применлив простор : Кујна, дневна соба, спална соба, бања. 5. Не'рѓосувачки челик, надредениот дизајн, густ материјал, макара за индустриско одделение.

За стоката

Слична стока во категоријата

6 делови погодни за складирање на различни мирудии, една кутија за еден вкус за да се спречи мешање на за�

1 Организатор за зачинување на решетката 3часовни кујнски кабинети простор за заштеда на просторот за з�

Ако сметате дека тековниот производ не ги задоволува вашите потреби, можете да ја внесете продавницата

Дрвена рачка Дизајнот на дрвената рачка ќе го направи вашето место да изгледа почисто и поубаво Стабил�

Новиот фаворит за складирање на кујната : Едноставен контраст во боја и појавување на бои, подобрување н

Тип : Алатки за билка и зачин Алатки за тревки и зачини Тип : Шајкери за зачини и бибер Материјал : пластик

【Јачина и стабилност】 Оваа кујна контра полица е изработена од здрав задебелен јаглероден челик и е и�

Полицата вклучува вкупно три слоја, со должина, ширина и висина од 31 см, 16,7 см и 38 см, соодветно...

Мултинамена елегантна решетка за шишиња за зачини, желе тегла или шишиња со лак за нокти, цврста констру

Тип : Кујна полица Стил : Едноставен и Материјал : Не'рѓосувачки челик Структура : Двоен слој Боја : Црна...

Чувајте зачини додека заштедувате простор Сакате да заштедите простор, да ги чувате вашите зачини и да

Едноставниот и модерен стил обезбедува добра декорација за вашата кујна Чувајте многу работи, како што

Wallидната кујна решетка дизајнирана со голем капацитет, може да складира најразлични кујнски прибор и з�

【Не се потребни хардвер или завртки】 Лесен за инсталирање на страната на фрижидерот или друга метална

1 3ниво бамбус зачини решетки? Повеќеслојно складирање, голем капацитет, може да складираат најразлични

Пластика Случај за прикажување на есенцијално масло решетката за складирање на шишиња Тоа ќе ви помогн�

Организатор на дрвени зачини поставени со wallидови со 3 полици со црна метална жица и 6 куки Завршено запа

Без дизајн на не'рѓосувачки челик без 'рѓа Зачините со зачини се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, мо�

Висок квалитет : Магнетната решетка за зачини е изработена од висококвалитетна челична структура...

Транспарентниот дизајн ви овозможува лесно да ги идентификувате предметите внатре Лесен за употреба и

Можеби ќе ви треба и еден до микробранова печка Мултифункционално отстранливо складирање на зачини Ма�

Метал Користете ги во кујната, организирајте го вашиот простор за складирање на домот, чист и уреден, ос�

100% пластика Увезени Направено од врвни материјали : Направено од висококвалитетен, високо издржлив, пла

Scroll