Ново
Шајка За Палуба, Рамна, Галв, 6д, ПК160

Шајка За Палуба, Рамна, Галв, 6д, ПК160

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

6Д Галванизиран Рамен Шајка На Палубата. Пакет од 160спецификации. Материјал : Челик. Заврши : Галванизиран. Големина : 6д. ги користиме најновите алатки и технологии за да им олесниме на нашите клиенти да купуваат за се што им е потребно за да ги направат своите бизниси. Обезбедуваме индустриски материјали, електрично осветлување, канцелариски материјали, материјали за чистење, водоводни материјали, материјали за авто камиони, електрични алати, рачни алати, мро и производствени материјали. Карактеристики. 6Д Галванизиран Рамен Шајка На Палубата. Пакет од 160спецификации. Материјал Челик. Заврши Галванизиран. Големина 6д. Мерач 101/2. Должина 2 во. Диа. 0.1278 во. Спирала Од Типот На Стеблото. Апликација За Платформа. Тип На Глава Рамен. Глава Диа. 9/32 во. Должина Директно Жица 2 во. Земја На Потекло Канада. Тежина 1,05 килограми.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие нокти се широко распространети што се користат за мебел како што се ковчег, кутија, ормар,столче за

Овие нокти се широко распространети што се користат за мебел како што се ковчег, кутија, ормар,столче за

Scroll