Ново
Тркало од макара на намази, челична макара, макара за висина жица макара двојна макара M20 кревање не'рѓосувачки челик двојно блок за гаража машина што се вчитува сре

Тркало од макара на намази, челична макара, макара за висина жица макара двојна макара M20 кревање не'рѓосувачки челик двојно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 310.08

Апликација : Вршаните куки на висечки жица од жица се дизајнирани да користат јажиња или јажиња во затворено и на отворено. Дизајн : Ротацијата од 360 ° може да спречи врзано јаже, а кревањето двојна макара е лесно да се подигнат или да се движат тешки предмети. Материјал : Двојната макара е изработена од здрав 304 не'рѓосувачки челик, кој има анти-рид, анти-пила, антикорозија и отпорност на висока температура. Лест без напор : Фиксниот врв го прави јажето лесен за ракување, а мазните ролери обезбедуваат одлична подвижност на јажето за блок од макара од не'рѓосувачки челик и може да ја смени насоката со малку напор. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име на производот : вртлива макара за јаже за очи; материјал : не'рѓосувачки челик Тип : Двоен Шеав; Шаусиз

Име на производот : макара со јаже; материјал : метал, тврда пластика Капацитет : 20 кг; дијаметар на дупкат

【Спецификации】 : u тип блок на макара Дијаметар на тркалото 48мм (1,89inch) Севкупна висина 53мм (2,09inch) Севкупн

Име на артикалот : единечна макара со јаже w вртливата кука; оптоварување на мечка : 0,3t (300 кг) За јаже диа...

Содржина на пакетот : 1 парчиња x кран макара блок; Главен материјал : 304 не'рѓосувачки челик Дијаметар на �

Макари изработени од алуминиумски материјал, издржлив и безбеден Преминување на макараДизајнот на пол�

Ергономскиот дизајн, мазниот ролери обезбедува прилично добар пат на јажето, издржлива, ротација на 360 с

Материјал со висок квалитетмала вртлива макара со тип, изработена од 304 материјал од не'рѓосувачки чели�

Максимален капацитет за оптеретување Вчитување на 200 bs, флексибилна лизгачка макара со тежок капацитет

Алуминиумска легура Прицврстување на кабелско јаже : Направено од алуминиумска легура, цврста и практи�

Направено од 304 не'рѓосувачки челик, отпорност на корозија и издржлив Ротација на 360 степени за да се спр�

Содржина на пакет : блок од макара од 5 парчиња x кран; Име на производот : блок на кран макара; Главен мате�

Дуплекс за одвојување на макара за вртење : , антикара, анти, ќе ви обезбеди најмногу погодност за работа.

Тип : Блок со единечна пулница M15, погоден за јаже во рок од 6мм Материјал со висок квалитет : 304 не'рѓосува�

Име на артикалот : макара; оптоварување на мечка : 0,1 T (100kg) / 220 bs За јаже диа : 8мм / 0,31 "; прстен дија...

【Вклучен пакет】 : 2 пакет блокада на макара 【Материјал】 Направен од 304 не'рѓосувачки челик, антикара и �

Scroll