Ново
Spracht HS-2018 Zum Maestro Dect Dect Single Ear Direless Heards за десктоп телефони

Spracht HS-2018 Zum Maestro Dect Dect Single Ear Direless Heards за десктоп телефони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Безжичен опсег до 350 '. Микрофон за откажување на бучава. Широкопојасен звучник. Копчето за повеќе функции ви овозможува да одговорите/крајните повици на слушалките или можете да ги приклучите/откријат. Наметка на слушалките од базната станица. Dect е безбеден протокол во споредба со Bluetooth. Можете да користите повеќе слушалки во истата област без да се мешаат едни со други. Може да имате конференциски повици со најмногу 4 слушалки. Контрола на јачината на звукот и микрофон, и двете можат да се прилагодат на слушалките. Квалитет на звук : Намалување на бучавата на ДСП; Ехо откажување; контрола на тон; Широк опсег и тесен опсег аудио. Пристаниште во основата за да се наполни. Аудио индикатори : Тонови ве предупредуваат за дојдовни повици, ниска батерија, ниво на волумен, мутирање на микрофон и. други функции. Удобна лента за глава облечена во стил, со екстра голема подлога за уво од кора. Микрофон во стил на долг бум. Еко-дектак значи пониски барања за моќност и помалку емисии. Исклучителен квалитет на звукот. Контроли на волумен и нем. Напредната заштита на слухот ги прекинува ненадејните гласни тома. Bluetooth конекција. Кристално чист звук и глас. Контрола на јачината на звукот и микрофон, и двете можат да се прилагодат на слушалките. Намалување на бучавата на ДСП; ехо откажување; контрола на тон; Аудио со широкопојасен и тесен опсег. Удобна лента за глава облечена во стил, со екстра голема подлога за уво од кора. Безжичен опсег е 350 '(120м) Еко-дектичен систем значи пониски побарувања за моќност и помалку емисии. Компатибилност : Универзален биро телефон - порта за слушалки RJ9 - Приклучок и репродукција. Контрола на јачината на звукот и микрофон, и двете можат да се прилагодат на слушалките. Намалување на бучавата на ДСП; ехо откажување; контрола на тон; Аудио со широкопојасен и тесен опсег. Удобна лента за глава облечена во стил, со екстра голема подлога за уво од кора. Безжичен опсег е 350 '(120м) Еко-дектичен систем значи пониски побарувања за моќност и помалку емисии. Компатибилност : Универзален биро телефон - порта за слушалки RJ9 - Приклучок и репродукција. Компатибилност : Универзален десфон, порта за слушалки RJ9. Не за паметни телефони.

За стоката

Слична стока во категоријата

Само компатибилен со моделите на Cisco IP телефонски модели : Cisco IP 66821, 6841, 6851, 6871, 6945, 7821, 7841, 7861, 8811, 8841, 8845, 8851, 88

+ Водоотпорен Нанослој со издржлив материјал ефикасно ги штити спортските слушалки од пот и обезбедува

Компатибилен со потрагата 2, силиконски материјал за дизајн на вентилација, ефикасно ја дисипирате топл

Овозможува кристално чист квалитет на звукот Стерео ушни пупки со микрофон Им овозможува на корисницит

Професионални слушалки за игри : professionalономски ултра лесен дизајн : мек зрак на главата на ременот, висо�

се чувствуваше Направени во САД или увезени Материјал : Симпатичната торба за складирање е изработена о

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

Управувајте со компјутерски говорни комуникации и мултимедијални со безжични слушалки на светлината De

1 Дигитален виртуелен USB приклучок 7.1 Виртуелна реалност опкружувачки звук за игри со игри за игри за Sony P

Содржи : слушалки за Play Station VR, единица за процесор, PS4 камера, Starblood Arena, Play Station VR за приклучување на слушал

【Исклучителна удобност】 Искусете долги сесии за игри со леснотија, благодарение на поголемите, подлаб

Покривот за контролор на силиконски допир може ефикасно да ја заштити рачката на потрагата 2, не мора да

Нова надградба : удобен преносен и преклопен дизајн, 7 мл мала тежина со одличен квалитет материјал Бала�

ЈАСНОСТ НА ЗВУКОТ 1,2 м издржлива ткаена жица може да се користи за долги временски периоди...

Обичен дизајнОвој случај е дизајниран специјално за слушалките за виртуелна реалност на OculQuest 2воеден М

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купувањето Секоја ставка е проверена и во добра с�

Адаптер за напојување на AC за Plantronic Savi W720 M W720 A W740 M W740 A Безжични слушалки Влез : 100240 V, 5060 Hz Обезбедува софи

Scroll