Ново
Spracht HS-2018 Zum Maestro Dect Dect Single Ear Direless Heards за десктоп телефони

Spracht HS-2018 Zum Maestro Dect Dect Single Ear Direless Heards за десктоп телефони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Безжичен опсег до 350 '. Микрофон за откажување на бучава. Широкопојасен звучник. Копчето за повеќе функции ви овозможува да одговорите/крајните повици на слушалките или можете да ги приклучите/откријат. Наметка на слушалките од базната станица. Dect е безбеден протокол во споредба со Bluetooth. Можете да користите повеќе слушалки во истата област без да се мешаат едни со други. Може да имате конференциски повици со најмногу 4 слушалки. Контрола на јачината на звукот и микрофон, и двете можат да се прилагодат на слушалките. Квалитет на звук : Намалување на бучавата на ДСП; Ехо откажување; контрола на тон; Широк опсег и тесен опсег аудио. Пристаниште во основата за да се наполни. Аудио индикатори : Тонови ве предупредуваат за дојдовни повици, ниска батерија, ниво на волумен, мутирање на микрофон и. други функции. Удобна лента за глава облечена во стил, со екстра голема подлога за уво од кора. Микрофон во стил на долг бум. Еко-дектак значи пониски барања за моќност и помалку емисии. Исклучителен квалитет на звукот. Контроли на волумен и нем. Напредната заштита на слухот ги прекинува ненадејните гласни тома. Bluetooth конекција. Кристално чист звук и глас. Контрола на јачината на звукот и микрофон, и двете можат да се прилагодат на слушалките. Намалување на бучавата на ДСП; ехо откажување; контрола на тон; Аудио со широкопојасен и тесен опсег. Удобна лента за глава облечена во стил, со екстра голема подлога за уво од кора. Безжичен опсег е 350 '(120м) Еко-дектичен систем значи пониски побарувања за моќност и помалку емисии. Компатибилност : Универзален биро телефон - порта за слушалки RJ9 - Приклучок и репродукција. Контрола на јачината на звукот и микрофон, и двете можат да се прилагодат на слушалките. Намалување на бучавата на ДСП; ехо откажување; контрола на тон; Аудио со широкопојасен и тесен опсег. Удобна лента за глава облечена во стил, со екстра голема подлога за уво од кора. Безжичен опсег е 350 '(120м) Еко-дектичен систем значи пониски побарувања за моќност и помалку емисии. Компатибилност : Универзален биро телефон - порта за слушалки RJ9 - Приклучок и репродукција. Компатибилност : Универзален десфон, порта за слушалки RJ9. Не за паметни телефони.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компатибилен со потрагата 2, силиконски материјал за дизајн на вентилација, ефикасно ја дисипирате топл

●100% СОСЕМА НОВ и ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ● Специјално дизајниран За Xbox one контролер, за поврзување на слушалк�

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Професионални слушалки за игри : professionalономски ултра лесен дизајн : мек зрак на главата на ременот, висо�

Направено од висококвалитетен мек силиконски материјал, кој обезбедува добро триење и удобност Силико�

Обичен дизајнОвој случај е дизајниран специјално за слушалките за виртуелна реалност на OculQuest 2воеден...

Премиум Материјал : внатрешноста на тврдото патување е изработена од материјал ЕВА, кој е издржлив, отпо

ВОЗАЧОТ ОД 50ММ ИСПОРАЧУВА ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК Без разлика дали сте потопени Во Богот На Војната или сакат

【Исклучителна удобност】 Искусете долги сесии за игри со леснотија, благодарение на поголемите, подлаб

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

【Ниска латентност Висока излез】 YRXVW кабел за врската компатибилен со OculMeta потрага 2 / Pro / 1, обезбедува п�

Игра во стил : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот OculRift S! Не ви се допаѓа ди

RJ9 (RJ22) Брзо исклучување на кабелот за слушалки на Ovislink Компатибилен со унифицирани модели на IP телефон :

5 MM Слушалки Jackек Најудобни слушалки : Службени слушалки со супер лесна канцеларија за телефони за AT & T б�

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

ДЛАБОК БАС : тоа не влијае на квалитетот на звукот, го зголемува басот, безбедно ги поврзува слушалките, �

1 Црна гумена боја ушни школки во форма на турбина, полни со индустриска убавина, голема тркалезна торба

РЕЗОЛУЦИЈА НА ВР РЕДЕФИНИРАНА Двојни Прилагодени Панели Со Течни Кристали со Ниска Упорност, секој Со �

Прилагодливо РГБ осветлување 7 1 Виртуелен Опкружувачки За Подобрено Потопување, Целосен Софтверски Ек�

Покривот за контролор на силиконски допир може ефикасно да ја заштити рачката на потрагата 2, не мора да

Прилагодлив, Флексибилен, Микрофон За Поништување Бучава Во Стилот На Бум Обезбедува Оптимално Ниво на

Замена микрофон За Хиперкс Облак 2 II, да го замени вашиот скршени или изгубени игри слушалки микрофони...

Адаптер за напојување на AC за Plantronic Savi W720 M W720 A W740 M W740 A Безжични слушалки Влез : 100240 V, 5060 Hz Обезбедува софи

Надградба Верзија овој уникатен" шапка " Дизајн Потрага 2 глава ремен може ефикасно да ги растера гравит

Scroll