Ново
YouTec за површина Go 3 куќишта Површини Одете 2 куќишта, Површинска GO Case, ShockProof Rugged Folio Surface GO 3/ GO 2/ GO заштитен случај на покритие компатибилен со Microsoft Surface Go 2/ GO 3/ GO 10 инчи ?

YouTec за површина Go 3 куќишта Површини Одете 2 куќишта, Површинска GO Case, ShockProof Rugged Folio Surface GO 3/ GO 2/ GO

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 351.84

Тенок и мала тежина, совршена за изглед, преносен за носење наоколу. 【Компатибилност】 - Случајно одговара за Microsoft Surface GO 3 2021 / Surface GO 2 2020 / Surface GO 2018 10 -инчен Windows таблет, може да работи со тастатурата прикачена и одвоена. Изграден со заштитен случај на држач за пенкало + Кикстанд, Cobvenient за да го поставите пенкалото и слободното суво за да го изгубат повторно; 2. Youе ви даде 100% задоволство ако имате проблем со квалитетот со нашиот производ. Зошто продавница со нас?- 100% сосема нов и секогаш висок квалитет. 【Пакет вклучен】 1 x Microsoft Surface Go Case (Surface Go 2 Case) за нас : You Tec Производите постојано ги обезбедуваат прилагодените, шарени и модерни дигитални заштитни производи на секој потрошувач со сигурен и врвен квалитет. Изграден со држачот на пенкалото, ве прави поудобно да го поставите пенкалото на вистинската позиција, не е лесно да се изгуби повторно. Сите пристаништа лесни за пристап, совршено одговараат на таблетот Microsoft Surface GO. 【Поддршка Користете го оригиналниот Kickstand со држач за пенкало】-споредувајќи друг случај, случајот со површината на You Tec е специјално дизајниран корица за оригиналниот Kinckstand, за да можете да го чувствувате слободното гледање на ангелите за да го користите оригиналниот Microsoft Kickstand, а случајот со таблети дава целосна заштита на Вашата површина оди. (Белешка : Не е вклучена таблетот, иглата и тастатурата). (Белешка : Не е вклучена таблетот, иглата и тастатурата). , цртање итн. 【Компатибилност】 - Случајно одговара за Microsoft Surface GO 3 2021 / Surface GO 2 2020 / Surface GO 2018 10 -инчен Windows таблет, може да работи со тастатурата прикачена и одвоена. 【Заштитна кутија за заштита на шок】 Младински Microsoft Surface Go заштитен случај направен од мек TPU зад аголот + чист тврд компјутерски материјал на задниот дел, испуштете од високото место од 1 метар нема да му наштети на вашиот таблет. (Белешка : Не е вклучена таблетот, иглата и тастатурата). Капичето за покривање на типот Држете ја тастатурата безбедна кога патувате; 4. Таблет кутија боја одговара на типот на капакот на капакот : ★ Назад на куќиштето Повторете го капакот на задниот тип, ★ Бургундија црвена кутија Совпаѓање на капакот на бургундскиот тип, ★ Cobalt Blue Case Cath Совпаѓање на капакот на кобалт синиот тип, ★ Platinum Grey Case одговара на капакот на типот на платина. Исчистете го дизајнот на куќиште со отпорни на шок со мекиот TPU го залепите Cornner + Clear Back Hard PC материјалот, целосно го заштитувате вашиот уред од капки, испакнатини, гребнатини; 3.- Брза испорака. 【Компатибилност】 - Случајно одговара за Microsoft Surface GO 2 2020 / Surface GO 2018 10 -инчен Windows таблет, може да работи со тастатурата прикачена и одвоена. Мулти-употреба, може да се користи со или без прикачени тастатури. Youе ви даде 100% задоволство ако имате проблем со квалитетот со нашиот производ. 【Поддршка за производи на You Tec】- 24-часовна пријателска услуга преку Интернет, поддршка и одржување на живот. Сите пристаништа лесни за пристап, совршено одговараат на Microsoft Surface Go; 5. Задниот дел е замрзнат проucирен, јасно можете да го видите логото на Microsoft. 【Компатибилност】 - Случајно одговара за Microsoft Surface GO 2 2020 / Surface GO 2018 10 -инчен Windows таблет, може да работи со тастатурата прикачена и одвоена. 【Заштитна кутија за заштита на шок】 Младински Microsoft Surface Go заштитен случај направен од мек TPU зад аголот + чист тврд компјутерски материјал на задниот дел, испуштете од високото место од 1 метар нема да му наштети на вашиот таблет. Таблет кутија боја одговара на типот на капакот на капакот : ★ Назад на куќиштето Повторете го капакот на задниот тип, ★ Бургундија црвена кутија Совпаѓање на капакот на бургундскиот тип, ★ Cobalt Blue Case Cath Совпаѓање на капакот на кобалт синиот тип, ★ Platinum Grey Case одговара на капакот на типот на платина.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Широка Компатибилност●Компатибилен Со Garmin in Reach Mini, in Reach Mini 2 Рачен Сателитски Комуникатор ●Заштита О

1 Изработени од квалитетен пластичен материјал, пријателски и здрав за човечкото тело, безбеден за упот

ipad воздушен случај за деца и училници, компатибилен со ipad и ipad air 9.7" таблети Компатибилност : i Pad A1893 A1954 (ipa

1 висок квалитет и 100% сосема нови 2.Мален материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, од гребе�

€ ® Компатибилен Модел На Таблети € оваа симпатична кутија за таблети за дизајн на штандови за пеперут�

Конкретно дизајниран компатибилен за Samsung Galaxy Tab S8+ / S8 Plinch (SMX800 / X806) Висок материјал : Направено од мек TPU,

Компатибилен модел : Компатибилен со i Pad 8ми / 7ми (10,2 инчи), но не е компатибилен со другата верзија...

【Белешка】 Не е компатибилен со тастатурата на Apple Smart или паметното покритие Проверете го вашиот модел

Пластика Течно шише за зачувување + двојна кутија (со r на дното за да ги разликувате лево и десно) + пинце�

??●Компатибилен За Нов ipad 10.2 2019 / 2020 / 2021 година ® Специјално дизајниран За Нов ipad 10.2 модел (i Pad 7 Генерациј�

КомпатибилностСлучајот за преклопување на оригами со Stand е исклучиво дизајниран за 20182022 i Pad Pro 11 "& 20202022 i

Цврстата надворешна обвивка и амортизираната внатрешност ги чуваат Авионите безбедни од оштетување...

1 Набавка на ставка 2 Испратете по е пошта вашата слика / текст 3 Ние ќе ви испратиме е пошта 4 Одобри го Ве �

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран нинола производ Рачно изработена кожна конструкција Пов�

ДИЗАЈН НА КАПАКОТ на ПРЕВРТУВАЊЕ : куќиштето за патни леќи е лесно за ракување, отпорно на прашина и чист

[Компатибилен со Airpods Pro 2 Gen Случај 2022] winproo Airpods Pro 2 Генерација случај покритие е специјално дизајниран За

[Премиум Tpu Материјал] DTTO За Уред За Следење На Apple Клучен Пронаоѓач случај изработен од премиум TPU, дизај�

Компатибилен со 5,9 '' Alexa Voice Remote of Fire TV, Fire TV Stick, Fire TV Cube, не за други големини или модели на додатоци 【Забел

Може да понуди дополнителна функционалност, како што се вградени звучници или можности за безжично пол�

Компатибилен модел : ZTE Axon 7 Ова е случај од типот на дневник што го прикажува секојдневниот живот на рабо

Scroll