Ново
Таблет кутија, заштитна обвивка, таблетско покритие кутија компатибилен со Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500/T505/T507 три-во-еден тешки шок-изолирани солиден, широко распространет

Таблет кутија, заштитна обвивка, таблетско покритие кутија компатибилен со Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500/T505/T507 три-во-еден

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

1. Ја штити таблетата од гребнатини, капки и влијанија. 2. Обезбедува безбедно и привлечно вклопување за таблетот. 3. Овозможува лесен пристап до пристаништата за таблети, копчињата и фотоапаратите. 4. нуди удобен и ергономски зафат за проширена употреба. 5. Обезбедува дополнителен простор за складирање за додатоци, како што се полначи, кабли или пенкала за игла. 1. Ја штити таблетата од гребнатини, капки и влијанија. 2. Обезбедува безбедно и привлечно вклопување за таблетот. 3. Овозможува лесен пристап до пристаништата за таблети, копчињата и фотоапаратите. 4. нуди удобен и ергономски зафат за проширена употреба. 5. Обезбедува дополнителен простор за складирање за додатоци, како што се полначи, кабли или пенкала за игла. Случајот со таблети е суштински додаток кој обезбедува заштита, погодност и функционалност за таблет уред, дозволувајќи им на корисниците лесно да го транспортираат и користат својот таблет во најразлични поставки. Направено од тврд поликарбонат и мек силикон што не се лизга, и го помина тестот за отпорност на капка. Тој е издржлив и издржлив. Може да обезбеди трислоен пред и назад сеопфатна заштита за да се спречи паѓање. Погоди и гребе.*Прецизниот пресек овозможува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа или функции без да се отстрани случајот. Добро дизајнирана покривка за прашина што е компатибилен со секоја порта спречува да влезе прашина. Да се ​​прилагоди компатибилно со удобно гледање на филмови и пишување на тастатура. Можете лесно да гледате филмови, видеа или да остварувате видео повици со други луѓе во режим на пејзаж, и можете да го користите таблетот од портрет. Едноставна и практична. и прицврстувачка рамо за рамо, можете да го носите вашиот i Pad наоколу без тежина како торба за гласник или торба за футрола. Многу погоден компатибилен со употреба при учење, лесен за носење. Тоа е најдобриот подарок што му го давате на пријателите и децата - вашето задоволство е нашиот главен приоритет!.

За стоката

Слична стока во категоријата

®Компатибилност : Дизајниран исклучиво за компатибилен со apple i Pad 10Та Генерација 2022( Модел : A2696 / A2757 / A2777),

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран NHL производ Рачно изработена кожа конструкција...

● Компатибилност ● Специјално Дизајниран за ipad 6та Генерација (A1893 / A1954), i Pad 5та Генерација (A1822 / A1823), Ipad Ai

КомпатибилностСлучајот за преклопување на оригами со Stand е исклучиво дизајниран за 20182022 i Pad Pro 11 "& 20202022 i

1.[СТИЛ Внатрешна телефонска обвивка направена со флексибилен tpu, лесна за инсталирање внатрешна телефо�

екопријателски и нема мирис, Издржлив Материјал, ќе се чувствувате многу цврсто Лесно Се Вклопува со сл�

✨【Компатибилност】Дизајниран ексклузивно за Леново Табот M10 HD 2 Генералот 10.1 Инчен 2020 Случај (ТБX306 F / TBX3

1.Издржливиот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини 2

[Компатибилен со Airpods Pro 2 Gen Случај 2022] winproo Airpods Pro 2 Генерација случај покритие е специјално дизајниран За

Може да понуди дополнителна функционалност, како што се вградени звучници или можности за безжично пол�

€_Совршена Компатибилност●Специјално галванизирање дизајнирано за Apple Air Pods 2 & 1 (НЕ За Air Pods Pro / 3та Гене�

Компатибилен модел : ZTE Axon 7 Ова е случај од типот на дневник што го прикажува секојдневниот живот на рабо

Солиден дизајн со висок квалитет во текот на целиот период обезбедува извонредна заштита од пад за днев

●Компатибилност●Компатибилен Со i Pad Pro 9.7 (A1673 / A1674 / A1675), Ipad Air 2 (Модел A1566 / A1567) И i Pad Air 1 (Модел A1474 / A1475 / A1476)

Пластика Течно шише за зачувување + двојна кутија (со r на дното за да ги разликувате лево и десно) + пинце�

●Широка Компатибилност●Компатибилен Со Garmin in Reach Mini, in Reach Mini 2 Рачен Сателитски Комуникатор ●Заштита О

[Премиум Tpu Материјал] DTTO За Уред За Следење На Apple Клучен Пронаоѓач случај изработен од премиум TPU, дизај�

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ЗНАК ЗА БАЗЕН Викинг 2х2 базен случај за 2 стапчиња држи 2 задници и 2 шахти...

1 висок квалитет и 100% сосема нови 2.Мален материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, од гребе�

? Не одговара за други модели на таблети ? ? ? Избегнувајте каква било болка во зглобовите и ослободете ги

ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА : клипот за токитоки појас лесно се прицврстува на задниот дел од батеријата за �

ipad воздушен случај за деца и училници, компатибилен со ipad и ipad air 9.7" таблети Компатибилност : i Pad A1893 A1954 (ipa

Материјал : обвивката на куќиштето е изработена од кожа, а задната обвивка е изработена од силикон, обез�

Scroll