Ново
Антбокс Случај за Ipad Air 2/iPad 9.7 6/5 Генерација/Pro 9.7 /Воздух 1 Веганска Кожна Футрола

Антбокс Случај за Ipad Air 2/iPad 9.7 6/5 Генерација/Pro 9.7 /Воздух 1 Веганска Кожна Футрола

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 542.40

●Компатибилност●Компатибилен Со i Pad Pro 9.7 (A1673/A1674/A1675), Ipad Air 2 (Модел A1566/A1567) И i Pad Air 1 (Модел A1474/A1475/A1476), i Pad 9.7" 5-та/6-та генерација(Модел A1822/A1823/A1893/A1954). Не за Ipad Air4/5. Пристап до сите копчиња и порти усогласени совршено. ●Вграден Држач За Молив За Јаболка ● овој случај цврсто го држи вашиот молив За Јаболко, капаче за молив и адаптер за полнење молив за да избегнете губење; дупка зад држачот ви овозможува лесно да го истуркате моливот.●Молив за јаболко не е вклучен. ●Флексибилен Заден Капак●задниот капак на овој случај е изработен од флексибилни материјали НА ТПУ, различни од пластичната обвивка што лесно се крши. ●Автоматско Спиење/Будење 0,1 Секунди брз одговор на автоматско спиење/будење на вашиот уред за намалување на моќноста.nd намалете ја потрошувачката на електрична енергија за 50%. €Angономски Агли На Пишување И Гледање ● Направете го вашиот зглоб и држење на телото поудобно, без никаков притисок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Достапно во различни бои и дизајни Одговара на популарните модели на таблет КОМПЈУТЕРИ...

[Компатибилен со Airpods Pro 2 Gen Случај 2022] winproo Airpods Pro 2 Генерација случај покритие е специјално дизајниран За

ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА : клипот за токитоки појас лесно се прицврстува на задниот дел од батеријата за �

Конфигурација : 24 картички по пакет, вклучувајќи 6 картички со хром 6 пакувања по кутија 8 кутии по случај.

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран П.Д Производ Морено Стилска, отпорна на гребење, печатена

??●Компатибилен За Нов ipad 10.2 2019 / 2020 / 2021 година ® Специјално дизајниран За Нов ipad 10.2 модел (i Pad 7 Генерациј�

ipad воздушен случај за деца и училници, компатибилен со ipad и ipad air 9.7" таблети Компатибилност : i Pad A1893 A1954 (ipa

ПРИЛАГОДЕНО ИЗГРАДЕНО ЗА SAMSUNG GALAXY TAB S5 EСветла, издржлива обвивка за 10,5инчен Galaxy Tab S5e (SMT720, T725, T727, T728)...

Мајстори со пена Ексклузивни ултра тенки јаглеродни влакна Екстремно висок отпорен на влијание...

1 Изработени од квалитетен пластичен материјал, пријателски и здрав за човечкото тело, безбеден за упот

Scroll