Ново
Случај со 10 -та генерација на Veningo iPad, iPad 10.9 2022 случај, 3 во 1 тешки солиден шок -отпорен со заштитен таблет на држачот за молив за заштита на моливче за iPad 10 -ти генерал 1

Случај со 10 -та генерација на Veningo iPad, iPad 10.9 2022 случај, 3 во 1 тешки солиден шок -отпорен со заштитен таблет на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Совршен подарок за сопруга, мајка, ќерка, девојка и пријатели за Денот на годишнината, Денот на мајката, роденденот, Божиќ, Денот на вineубените, итн. (Ве молиме Забележете : Моливчето не е вклучен). ★ 【Прецизни исечоци】 Постои пристојна количина на усна што го штити телефонот и совршено се омажи за контролата на јачината на звукот, пристаништето и камерата. Спакувано вклучено : 1 x случај за i Pad 10. Сите карактеристики и исечоци на копчето се таму каде што треба да бидат и има многу простор околу исечоците за лесна врска и фотографирање. Можете лесно да гледате филмови, видеа или да остварувате видео повици со други луѓе во режим на пејзаж.9 инчи 2022 издание (број на модел : A2757/A2777) Карактеристики : - 3 слоеви обезбедуваат прекрасна заштита за вашата таблета за 10 -та генерација на i Pad од деца Додава гломазна на вашиот i Pad, погодно да го земете вашиот i Pad на кое било место .9 2022 10th from drops, shocks, impacts and scratches during daily use, safe for деца. Слободно можете да не контактирате со нас ако има какви било прашања, тимот на Veningo е секогаш тука за вас!. ★ 【Функционален држач за удар и молив】 Овој случај на шок-изобилен таблет има вграден цврст удар, може да се користи за вертикален (портрет) штанд и хоризонтален (пејзажен) штанд, можете да се прилагодите за оптимални позиции за гледање и пишување врз основа на вашите потреби врз основа на вашите потреби врз основа на вашите потреби, врз основа на вашите потреби, врз основа на вашите потреби . - Лесно за инсталирање и расклопување, погодно за ставање или вадење на i Pad како што ви треба. Нема да одговара на други модели на телефон. - Подигнати усни и рабови нудат дополнителна заштита за камерата и екранот, нема повеќе загриженост за гребење на камерата или екранот за време на дневната употреба. ★ 【Функционален држач за удар и молив】 Овој случај на шок-изобилен таблет има вграден цврст удар, може да се користи за вертикален (портрет) штанд и хоризонтален (пејзажен) штанд, можете да се прилагодите за оптимални позиции за гледање и пишување врз основа на вашите потреби врз основа на вашите потреби врз основа на вашите потреби, врз основа на вашите потреби, врз основа на вашите потреби . - Силиконски надворешен капак со две пластични парчиња што се меѓусебно, лесни за инсталирање и расклопување. - Премиум синтетичка кожа и мазна текстура обезбедува одлично допирно искуство. ★ 【Совршени подароци】 Да се ​​биде едноставен и елегантен, не одзема од вистинскиот дизајн на вашиот i Pad 10,9-инчен 2022 година, покажувајќи ја убавината на телефонот додека нуди одредена заштита. ★【Advanced 3 Layer Protection】Premium hybrid hard Polycarbonate (PC) + soft Silicone rubber + open front hard Polycarbonate (PC) with fine craftsmanship effectively protect your i Pad 10.9 2022 10th from drops, shocks, impacts and scratches during daily use, safe for деца. Сите карактеристики и исечоци на копчето се таму каде што треба да бидат и има многу простор околу исечоците за лесна врска и фотографирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

✨【Компатибилност】Дизајниран ексклузивно за Леново Табот M10 HD 2 Генералот 10.1 Инчен 2020 Случај (ТБX306 F / TBX3

1 висок квалитет и 100% сосема нови 2.Мален материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, од гребе�

[Компатибилни Модели] : часовникот компатибилен Со Гармин Претходник 255 / 255 Музички часовник...

Дизајниран Специјално За Teclast M40 Плус, Teclast P40 HD, Teclast P30 S.ве Молиме проверете го моделот на вашиот уред пре�

Model Модел за компатибилност】 ПРИГОВОРНО дизајниран за ново издание на i Pad Mini6 8.3 инчи 6 та генерација 2021 Б

ПРИЛАГОДЕНО ИЗГРАДЕНО ЗА SAMSUNG GALAXY TAB S5 EСветла, издржлива обвивка за 10,5инчен Galaxy Tab S5e (SMT720, T725, T727, T728)...

????????? ?? ???? ? ???? ???? ? ???? ???? ???? ???? ????????? ???? Компатибилен со i Pad Pro 11 "2022 4 ти генерален модел број : A2759 / A2435 / A2761 / A

Компатибилен со 5,9 '' Alexa Voice Remote of Fire TV, Fire TV Stick, Fire TV Cube, не за други големини или модели на додатоци 【Забел

●Точна Компатибилност●овие производи имаат серија модели за различни таблети, оваа листа Е КОМПАТИБИ�

ДИЗАЈН НА КАПАКОТ на ПРЕВРТУВАЊЕ : куќиштето за патни леќи е лесно за ракување, отпорно на прашина и чист

☀ [Компатибилност] : Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7 11 инчи, (САМО Модел SMT870 / T875 / T878 !), 2020 ослободување Не одг�

Зголемена заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad Безбеден зафат и намалено лиз�

1 Набавка на ставка 2 Испратете по е пошта вашата слика / текст 3 Ние ќе ви испратиме е пошта 4 Одобри го Ве �

[Компатибилен] : Само покритие за таблети за таблети Компатибилен со i Pad 10.2 инчи 2021 Објавување 9 та генера

Цврстата надворешна обвивка и амортизираната внатрешност ги чуваат Авионите безбедни од оштетување...

? Не одговара за други модели на таблети ? ? ? Избегнувајте каква било болка во зглобовите и ослободете ги

Материјал : обвивката на куќиштето е изработена од кожа, а задната обвивка е изработена од силикон, обез�

[Компатибилен со Airpods Pro 2 Gen Случај 2022] winproo Airpods Pro 2 Генерација случај покритие е специјално дизајниран За

Заштита на таблети за заштита на таблети Компатибилност Конкретно дизајниран компатибилен со Samsung Galaxy T

Пластика Течно шише за зачувување + двојна кутија (со r на дното за да ги разликувате лево и десно) + пинце�

Scroll