Ново
Countersunk Pop Rivets 3/16 #6C алуминиумски слепи навртки 6-4C, 3/16 X 1/4 Grip Qty 1000

Countersunk Pop Rivets 3/16 6C алуминиумски слепи навртки 6-4C, 3/16 X 1/4 Grip Qty 1000

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Отворен крај на куполата на главата за поп -ривери - 120 степени бројачи. Лесна, цврста и издржлива легура на алуминиум. #6 (3/16 инчи) дијаметар. Вежба (дупка) Големина : #11 бит, 3/16 "Дупка (0,192 - 0,196). Одлична корозија и отпорност на 'рѓа. 3/16" (или #6) дијаметар на занишан. Најчесто се нарекува рамни навртки. Инсталирани во дупки за бројачи за црвена површина (бројачи на 120 степени). Се користи за прицврстување на два материјали заедно брзо и ефикасно. Најчесто се користи кога нема пристап до слепата страна на двата материја. Најчесто се користат во патеки, макари и ролери. Алуминиумска капа и мандрел - лесен, силен, траен и не -магнетски.

За стоката

Слична стока во категоријата

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа...

Алуминиумска рамна глава трипати навртки #6 Најчесто се користат во домашни уреди, пластични компоненти

Големина : M5x35mm Материјал : Јаглероден челик Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина �

Алуминиум трипати вдлабнатина од круна купола поппоппопзавртки со мијалник за запечатување #8 Најчесто

100 парчиња црна најлон 5.0мм дното на диак клипови за прицврстувачи на забивање R5105 Развиени земји го проц

100% сосема нов и висок квалитет Широко користени за етикети на производи, прицврстување на таблички со и�

Единица D D H L1 L2 mm 16 4 2 18 26 инч 0,63 0,16 0,08 0,71 1 Снабдувања на DIY : Електрични Единица D D H L1 L2 mm 16 4 2 18 26...

Црн обоен финиш алуминиум поп навртки Куповите на главата се користат кога нема пристап до слепата стра

Име на производот : Завртки за самоприклучување; материјал : алуминиум Боја : сребрен тон...

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа...

Големина : M5x12 80pcs Тип на завртка : Поставете завртки Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Материјал

Должина на стеблото : M3.2x7mm Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : Esduwe Hjuiopeod; SDF230

Мала количина на големина што може да се користи без да потрошите никаква работа што ви е потребна...

Scroll