Ново
One Stop DIY кабинет што го поврзува завртката за спојување бел M6 x 34mm до 40мм ново

One Stop DIY кабинет што го поврзува завртката за спојување бел M6 x 34mm до 40мм ново

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Голем број на конектори, споеви, ореви. Завртки и загради за придружување на дрво, табли, кујнски работни плочи, ормани, шкафови и различни други проекти за DIY. Големина : 6мм x 27мм - 32мм метал - пластично бело за склопување на кабинетот Количина : 1 бренд : една станица DIY.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : M5x35mm Материјал : Јаглероден челик Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина �

Отворен крај на куполата на главата за поп ривери 120 степени бројачи Лесна, цврста и издржлива легура на

1032 Копач И Носот Парче Вклучува : 1x Занитвам Орев Копач / Главата Изработени од легиран челик со висока �

Црн обоен финиш алуминиум поп навртки Куповите на главата се користат кога нема пристап до слепата стра

Мулитзалепете слепи занитки Број на занишан : / номинална големина : Заврз / материјал за тело : алуминиу

DEN 1324.80

Голема глава на прирабница Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк о

Отворен крај на куполата на главата бакар со челична мандела Одлично за широк спектар на апликации и на�

Големина : M5x12 80pcs Тип на завртка : Поставете завртки Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен...

Име на производот : Завртки за заклучување на завртката за завртки за завртка за завртки за завртки Упот

Голема глава на прирабница Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк о

Рамните навртки се користат за брзо и ефикасно поврзување на две парчиња материјал Шапката на занитват�

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Направено од алуминиумска зафат и челична мандела, цврста, лесна, издржлива и отпорност на корозија...

Цена за : Пакет од 2 занишани материјали за тело : Алуминиумски слеп навртки Тип : Отворен крај на занитва�

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Должина на стеблото : 4,8 11мм, број на компјутери : 20 парчиња Пакетот вклучува : 20 парчиња / ОПП...

Сосема нова кутија со поп ривети 250 брои (SWS дел # 800265) Мала прирабница (3 / 8 "О.Д.) жолта завршница Тело : 3 / 16"

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 20 парчиња x слепи навртки Главна боја : сребрен то

2x6mm) 55pcs 1 / 8 '' x 5 / 16 '' ( 3.2 x 6 / 8 / 10 / 11 / 11 / 16 / 18 / 20mm), 5 / 32''x 1 / 4 '' / 5 / 16 '' / 3 / 8 '' / 1 / 2 ' / 9 / 16' ' / 5 / 8' ' / 3 / 4' '(M4 x 6 / 8 / 10 / 12

Единица D D H L1 L2 mm 16 4 2 18 26 инч 0,63 0,16 0,08 0,71 1 Снабдувања на DIY : Електрични Единица D D H L1 L2 mm 16 4 2 18 26...

[Големина и количина] овој комплет за асортиман вклучува Пластична Кутија 1x PP; 150 парчиња (3 / 32" x 3 / 8") 2.4х10м

Големина : М5, должина : 20мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки за машин

Големина : M5x10 80pcs Тип на завртка : Поставете завртки Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Материјал

Scroll