Ново
One Stop DIY кабинет што го поврзува завртката за спојување бел M6 x 34mm до 40мм ново

One Stop DIY кабинет што го поврзува завртката за спојување бел M6 x 34mm до 40мм ново

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Голем број на конектори, споеви, ореви. Завртки и загради за придружување на дрво, табли, кујнски работни плочи, ормани, шкафови и различни други проекти за DIY. Големина : 6мм x 27мм - 32мм метал - пластично бело за склопување на кабинетот Количина : 1 бренд : една станица DIY.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име на производот : Завртки за заклучување на завртката за завртки за завртка за завртки за завртки...

2x6mm) 55pcs 1 / 8 '' x 5 / 16 '' ( 3.2 x 6 / 8 / 10 / 11 / 11 / 16 / 18 / 20mm), 5 / 32''x 1 / 4 '' / 5 / 16 '' / 3 / 8 '' / 1 / 2 ' / 9 / 16' ' / 5 / 8' ' / 3 / 4' '(M4 x 6 / 8 / 10 / 12

[Големина и количина] овој комплет за асортиман вклучува Пластична Кутија 1x PP; 150 парчиња (3 / 32" x 3 / 8") 2.4х10м

Сосема нова кутија со поп ривети 250 брои (SWS дел # 800265) Мала прирабница (3 / 8 "О.Д.) жолта завршница...

Рамните навртки се користат за брзо и ефикасно поврзување на две парчиња материјал Шапката на занитват�

Голема глава на прирабница Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк о

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Должина на стеблото : 13мм, број на компјутери : 40 парчиња Затворен / запечатен крај Материјал : Алуминиум (

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Алуминиум трипати вдлабнатина од круна купола поппоппопзавртки со мијалник за запечатување #8...

100% сосема нов и висок квалитет Широко користени за етикети на производи, прицврстување на таблички со и�

Голема глава на прирабница Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк о

Должина на стеблото : M3.2x7mm Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : Esduwe Hjuiopeod; SDF230

Големина : M5x35mm Материјал : Јаглероден челик Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо...

Мала количина на големина што може да се користи без да потрошите никаква работа што ви е потребна...

Бидете сигурни дека не мерите до крајот на мандатот, ја сакате само должината на капа и мијалник...

железо Ironелезен материјал : квадратните нокти со две нозе се изработени од железен материјал, со исклуч�

Цена за : Секоја занишана диа Јачина на стрижење (lbs.) : 1700 јачина на затегнување (lb.) : 2100 Големина на дупкат

Резервирани мијалници за занитки За разлика од редовните мијалници, овие мијалници за резервна копија �

Единица D D H L1 L2 mm 16 4 2 18 26 инч 0,63 0,16 0,08 0,71 1 Снабдувања на DIY : Електрични Единица D D H L1 L2 mm 16 4 2 18 26...

Големина : M5x10 80pcs Тип на завртка : Поставете завртки Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен...

Големина : М5, должина : 20мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки за машин

Должина на стеблото : 4,8 11мм, број на компјутери : 20 парчиња Пакетот вклучува : 20 парчиња / ОПП 1.Си сме проф�

Глава на купола Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк од јаглероде

Глава на купола Слепи навртки Алуминиум челик Произведено во SAE J1200 спецификации Тело : Алуминиумска лег

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа Направено

M12 Мандрел и нос парче Вклучува : 1 x навртка орев мандрел / глава Направено од челик со голема легура, тре

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа...

Мазно тело на мала прирабница Мазно тело на мала прирабница Цилиндричен внатрешно навојно прицврстува�

Мулитзалепете слепи занитки Број на занишан : / номинална големина : Заврз / материјал за тело : алуминиу

Scroll