Ново
3/16 x .25-. 37 Затворени крајни слепи навртки/сите не'рѓосувачки/максимална должина на барел: .595

3/16 x .25-. 37 Затворени крајни слепи навртки/сите не'рѓосувачки/максимална должина на барел: .595

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Главата на куполата затворен крај. Слепи навртки - сите не'рѓосувачки. Произведено на спецификациите на IFI-126. Тело : 18-8 не'рѓосувачки челик. ПИН : 18-8 не'рѓосувачки челик. Главата на куполата затворен крај. Слепи навртки - сите не'рѓосувачки. Произведено на спецификациите на IFI-126. Тело : 18-8 не'рѓосувачки челик. ПИН : 18-8 не'рѓосувачки челик.

За стоката

Слична стока во категоријата

100 парчиња црна најлон 5.0мм дното на диак клипови за прицврстувачи на забивање R5105 Развиени земји го проц

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 40 парчиња x слепи навртки Главна боја : црн, сребр�

Цена за : Секоја занишана диа Јачина на стрижење (lbs.) : 1700 јачина на затегнување (lb.) : 2100 Големина на дупкат

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа...

2x6mm) 55pcs 1 / 8 '' x 5 / 16 '' ( 3.2 x 6 / 8 / 10 / 11 / 11 / 16 / 18 / 20mm), 5 / 32''x 1 / 4 '' / 5 / 16 '' / 3 / 8 '' / 1 / 2 ' / 9 / 16' ' / 5 / 8' ' / 3 / 4' '(M4 x 6 / 8 / 10 / 12

Глава на купола Слепи навртки Алуминиум челик Произведено во SAE J1200 спецификации Тело : Алуминиумска лег

Должина на стеблото : M3.2x7mm Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : Esduwe Hjuiopeod; SDF230

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа Направено

Цена за : Пакет од 2 занишани материјали за тело : Алуминиумски слеп навртки Тип : Отворен крај на занитва�

Мала количина на големина што може да се користи без да потрошите никаква работа што ви е потребна Может

Големина : М5, должина : 20мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки за машин

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

M12 Мандрел и нос парче Вклучува : 1 x навртка орев мандрел / глава Направено од челик со голема легура, тре

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Алуминиумска рамна глава трипати навртки #6 Најчесто се користат во домашни уреди, пластични компоненти

Бидете сигурни дека не мерите до крајот на мандатот, ја сакате само должината на капа и мијалник Опсегот

DEN 1324.80

Голема глава на прирабница Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк о

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

Идеално за употреба на најразлични материјали Дијаметар од 5 / 32 инчи (5мм), совршен за работни места со те

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 20 парчиња x слепи навртки Главна боја : сребрен то

Должина на стеблото : 13мм, број на компјутери : 40 парчиња Затворен / запечатен крај Материјал : Алуминиум (

Цена за : Секоја ставка : Слепи занитки Тип : Отворена јачина на единечна стрижење (lbs.) : 315 Завршен материј

ВИСОК КВАЛИТЕТАлуминиум Зафат и Челик Копач Оваа висока отпорност на корозија ги прави совршен избор з�

Scroll