Ново
Gadpiparty Кафе Декор 24 парчиња Bachelorette Партија Украси Непослушен Сламки Танцување Мажи Сламки За Еднократна Употреба Сјај Конфети Сламки За Пијалак Кафе Пијалак Златн?

Gadpiparty Кафе Декор 24 парчиња Bachelorette Партија Украси Непослушен Сламки Танцување Мажи Сламки За Еднократна Употреба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 137.28

Straенска Забава Сламки-Хартија Пијалоци Сламки-Стриптизета Танцување Мажи Сламки - Невестински Туш Материјали-Невестата Да Биде Фаворизира Розова Роза Злато. Може Широко Да се Примени За Пиење На Мохито, Маргарита, Сода, Вино, Кафе, Чај И Многу Повеќе. Танчерка На шипка Добро Се Вклопува за Невестински Туш, Моминска Вечер, Девојки Ноќно Излегување, Диви Забави, Роденденска Забава И Така Натаму. Танцување Мажи Сламки Овие Сламки Се Убави За Bенски Забави и Можете Да Уживате Во Забавата на Забавата со Вашите Пријатели. Сјај Конфети Сламки Изобилство Количина и Разновидност На Стилови За Задоволување на Вашите Партиски Потреби или Секојдневни Потреби. Опис ова Се некои практични и деликатни сламки, кои се направени од хартиен материјал, безбедни и сигурни. Со убава боја, танцување мажи дизајн, тие можат повеќе смешна атмосфера на вашата партија, се добри за пиење млечен чај, сок, кафе и така натаму. Дизајн за еднократна употреба, погоден за бар, кафуле, ресторан за чај, забава во летен базен и многу прилики за употреба. Карактеристики-Боја : златна,розова златна.- Материјал : Хартија.- Големина : 19, 70Х0, 60Х0, 60см/ 7, 74Х0, 24Х0, 24инч.- Направени од хартиен материјал, безбедни и сигурни, овие сламки се практични за пиење.- Може широко да се примени за пиење на вашето мохито, маргарита, сода, вино, кафе, чај и многу повеќе.- Овие сламки се убави за bенски забави и можете да уживате во забавата на забавата со вашите пријатели - Изобилство количина и разновидност на стилови за да ги задоволите вашите партиски потреби или секојдневни потреби.- Добро се вклопуваат за невестински туш, моминска вечер, девојки ноќно излегување, диви забави, роденденска забава и така натаму. Пакет Вклучувајќи 24 х Сламки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Новина слама / шише партија материјали, мора да имаат партија декорација Изработени од пластика за хран�

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ 12 во долг и 0,39 во широк дијаметар, 4 свиткани стаклени сламки, 4 прави сламки, соврше�

€Нинџа Партија МатеријалиВКЛУЧУВА 24 луди јамка пиење сламки со 24 Симпатична Нинџа Карактери + 2 чистење

Содржина : Две (2) пакувања од сто дваесет и пет (125) свиткувачки сламки Вкупно двесте и педесет (250) сламки �

24 ПАРЧИЊА 10,5 инчни Пластични Сламки За Повеќекратна Употреба 2 Четки За Чистење Дизајн на прстен погоде�

Совршено се совпаѓа со типови сламки од 68 мм, добар ефект на запечатување, отпорен на прашина и отпорен н

Долг 8 инчи, дијаметар од 0,23 инчи Поединечно завиткани за да ги одржувате вашите сламки чисти и да избегн

€Безбеден Материјал Q капачето за заштита од слама е изработено од силикон за храна, кој е издржлив и ед�

Комплетот од 5 парчиња вклучува две сламки од 8 парчиња, две 10 5инчни сламки и четка за чистење Издржливит

Тие се одлична алтернатива на традиционалните пластични сламки, за кои може да бидат потребни стотици г

Пакување Од 25 Висококвалитетни Сламки За Пиење Хартија за Благодарност (7,75") Издржлив, Биоразградлив, Бе

БЕЗБЕДНО, нашите сламки за еднократна употреба изработени од пластичен материјал за храна, без БПА...

Вклучува : 10 Парчиња проѕирни стаклени сламки боба со 9 инчи долги 14мм ширина и 2 четки за чистење Совршен

ЗА ТОНИ ТЕЧНА ЗАБАВА пијалокот е стандарден на моминска вечер но, зошто да одиме со стандардната слама?

Големина : Совршено совпаѓање со слама од 68 мм, добар ефект на запечатување, отпорен на прашина и отпорен

®Прими ги вклучува 6 парчиња метални сламки во облик на срце и 1 парчиња четки за чистење Доволна количин

7,75 инчи х .25 инчи во дијаметар Нема да се распадне или да се распадне 100% Биоразградлив Совршен за роденде

Метални Сламени Силиконски Врвови / Капаци,Изработени од лепак за гасна фаза, сертификација НА ФДА .гуме

забавно и каприциозно за секој пијалок, ги прави луѓето попријатни Погоден за забава На хаваи, Луау, СКА�

7,75 инчи х .25 инчи во дијаметар Нема да се распадне или да се распадне 100% Биоразградлив Одлично за роденде

Со исклучителна изработка, која е цртана и убава, и може да привлече многу луѓе Нашите сламки се цврсти и

Пошироки од традиционалните сламки, џамбо сламките се совршени за смути, милкшејкови и други густи пија

КоличинаПакет доаѓа со вкупно 50 парчиња чадор сламки во избрани бои Одлични се за забава или настан, но �

10,5 "долго, 0,29" надвор и 0,23 внатре дијаметар виножито обоени сламки за пиење и 1 парчиња четка за чистење с�

24Брои оТолкуВесели сламки од хартија 8 Секој од 3 стилови : Јадете, Пијте, Бидете Весели...

Scroll