Ново
ЗЈАМИ 4 парчиња 120мм Компјутер Вентилатор Филтер За Прашина Магнетна Рамка Компјутер Вентилатор Скари ПРАШИНА Мрежа КОМПЈУТЕР Ладилник Филтер Екран Прашина Случа?

ЗЈАМИ 4 парчиња 120мм Компјутер Вентилатор Филтер За Прашина Магнетна Рамка Компјутер Вентилатор Скари ПРАШИНА Мрежа КОМПЈУТЕР

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Изработени од висококвалитетни пвц и магнетни ленти, меки и издржливи, лесни за чистење, отпорни на прашина и вентилирани. Големина : 120мм * 120мм * 0,45 мм/4.72 * 4.72 * 0.02 инч, дијаметарот на решетката е околу 0,8 мм.Практичен дизајн : лесен за инсталирање и расклопување и лесно може да се постави насекаде на металната шасија без алатки или завртки. Перформанси : Обезбедува одлични перформанси за отстранување прашина, што е многу погодно за одржување на вентилаторите и компјутерите чисти и продолжување на работниот век на компјутерскиот хардвер. Вклучен пакет : ќе добиете 4 парчиња решетка на вентилаторот црна мрежа отпорна на прашина. Боја : Црн Материјал : висококвалитетен Пвц + дебелина на магнет : 0,45 Мм Дупка : 0,8 Мм Функција : Помогнете да ги одржувате компонентите на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР и КОМПЈУТЕР чисти, минимизирајте ја бучавата на вентилаторот и продолжете го животниот век на вентилаторот. Ефикасно намалете ја Прашината и оштетувањето На Употребата на компјутерот : се користи за разни вентилатори на компјутерски куќишта од 120мм, решетки за звучници и разни електронски И електрични производи за да се спречи Пакувањето прашина вклучува : 4 х КОМПЈУТЕР магнетски пвц филтер Забелешка : Предметите можат да привлечат само железни школки, а не алуминиумски школки.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Блокирајте Ја Прашината Одлично Ја Надградувате Ултра Фината Најлонска Мрежа (80 Мрежи) Може Ефикасно �

Дебелина : 9мм / 0,36 инчи; Вкупна Големина : 152х152мм / 5, 98х5,98 инчи (Лхв); Паралелно Растојание На Дупката : 121�

Вентилаторите за филтрирање на скара обично можат да спречат прашината да влезе во куќиштето на компју�

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Се препорачува да нарачате 12 Големина Нагоре Ве молиме погл

Дебелина : 7мм / 0,28 инчи; Вкупна Големина : 65х65мм / 2, 56х2,56 инчи (Lx W); Паралелно Растојание На Дупката : 50мм

●ПЕРФОРМАНСИ ОТПОРНИ на ПРАШИНА ● има многу мали дупки со дијаметар од само 0,03" на површината на филтер

За 92мм навивачи Рамка : Алуминиум Мрежа : нерѓосувачки челик Боја : Црна Рохс Во Согласност (10 Супстанции)

Дијагонално Растојание : 70мм / 2,8 инчи; Паралелно Растојание : 51мм / 2,01 инчи; Дијаметар На Вентилаторот :

2 пакување од 140мм црни скари за прсти Доаѓа со 8 завртки за монтирање на вентилаторот Направено за да одг

Дебелина : 10мм / 0,4 инчи; Вкупна Големина : 95х95мм / 3, 74х3, 74 инчи (Lx W); Паралелно Растојание На Дупката : 82мм

Компјутерска покривка Погоден за вентилатор за шасии за дома, решетки за звучникот на звучникот и најра

црн метал дизајниран за секој квадратен вентилатор од 40мм Комплет Од 2 Скари / Штитници За Црни Прсти од

Вентилаторите за филтрирање на скара обично можат да спречат прашината да влезе во куќиштето на компју�

Пакетот вклучува : 4 парчиња 120мм Компјутерски Вентилатор Филтер Скари со 16 парчиња Завртки...

Scroll