Ново
TM60G - 45,72 x 30,48 см - Сообраќајни знаци, Национален маркер - секој

TM60G - 45,72 x 30,48 см - Сообраќајни знаци, Национален маркер - секој

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 988.80

45,72 x 30,48 см (18 x 12 "). Алум. Прицврстена безбедносен појас (графички) Некој ви треба. 45,72 x 30,48 см (18 x 12"). Алум. Прицврстете го безбедносниот ремен (графички) Некој ви треба. "Знаците за паркирање помагаат да се исполнат барањата за патни проекти и да се одржи контролата на паркирањето и протокот на сообраќај. -Изработено од стандарден 0,040 алуминиум или целосна 0,063 алуминиум -временска пропуст и не -корозивна -идеална за затворен и на отворено -емајл на двете емајли на двете страни, дозволувајќи му да се отпечати од обете страни, овие производи можат да се користат во многу апликации, вклучувајќи деловно рекламирање, контрола на пешаци, училишни премини и промовирање на други безбедни потсетници за возење. Во 2008 година, MUTCD објави нова регулатива за сообраќајни знаци за кои е потребна надградба во Ретро рефлективност. Сообраќајните знаци доаѓаат во различни големини и рефлексивност. “.

За стоката

Слична стока во категоријата

Трендовите за банер што се повлекуваат се лесни, преносни и вклучуваат куќиште за носење...

Избегнувајте забуна во табелата Сет од 2 шатори за табели Направено од не'рѓосувачки челик...

Фатете го вниманието на вашите клиенти со овој LED знак за визуелно привлечен! Одлично за табли со мени LED

☑ Мулти функционални знаци на мини креда од 3х4 инчи за табели : Овие знаци на мини креда се совршени за в�

Scroll