Ново
Велтек 81 Заменски Сечила за Лесно Сечење/ЕЗ 1000, 1500, 2000 и 4000 Секачи За Безбедносни Кутии/Ножеви-Вклучува Единица За Отстранување

Велтек 81 Заменски Сечила за Лесно Сечење/ЕЗ 1000, 1500, 2000 и 4000 Секачи За Безбедносни Кутии/Ножеви-Вклучува Единица За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

81 Замена Ножеви За Лесно Намалување/ЕЗ Безбедност Кутија Секачи. Компатибилен со сите секачи за безбедност НА ЕЗ вклучува 1000, 2000 и 4000. Специјалниот, патентиран врв на сечилото на радиусот помага да се спречат повреди и оштетување на производот при сечење. Сече Кутии, Плута, Лента, Хартија, Гума, Пластична Фолија, Кожа и многу повеќе. Вклучува слот за отстранување на сечилото и Обезбедува 3 пати подолга употреба. Компатибилен за употреба со Секачи За Безбедност Со Лесно Сечење/ЕЗ, вклучувајќи 1000, 1500, 2000, 3500, 4000 и 4500 серии. Компатибилен Со VELTEC VC900, VC1000, VC2000 И VC4000 и COSCO 091524, 091508 Кутија Машина/ножеви. Сечилото И единицата За отстранување На Сечилото На Велтек се одликува со слот за лесно отстранување на сечилото. Ова сечило е совршено за апликации за сечење и сечење за општа намена. Одговара На Велтек/Лесно Сечење Безбедносни Секачи, вклучувајќи 1000, 1500, 2000, 4000, 4500.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х...

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

Бинго Одбори 24 Двострани Бинго Играње Одбори (89 "х 11") Картички 192 Целосна Боја Американски Знаковен Јаз�

Систематизирајте ги кабинетите за поднесување и решенијата за складирање на канцеларијата Овие непром

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата...

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријат�

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

●ТРИДЕЛЕН јаже за тренирање на силата на Раката ќе ви помогне да изградите сила и да ги потпрете мускул�

Релеи Релеи5 парчиња 14 Пина 27ММ Дин Железнички Панел Монтиран Електромагнетен Приклучок За Реле За Напо

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор Код �

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Scroll