Ново
Тригун мрежа бејзбол капа мажи жени лето прилагодливи капи за дишење бргу сув лежерен камион за камиони црно црно

Тригун мрежа бејзбол капа мажи жени лето прилагодливи капи за дишење бргу сув лежерен камион за камиони црно црно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

100% полиестер. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Единствена структура на мрежа, ткаенина за влага работи за да ви помогне да бидете суви и удобни. Меката ткаенина подобро одговара на главата. Мрешката капаче, исто така, познајте како камионџија, совршена за лето и вентилација на воздухот. Овие капи за камионџии главно се изработени од квалитетно полиестерско влакно, кои се завршени со фино изработка и мека површина, лесна и дише, не е лесна за избледување или деформирање, обезбедувајќи удобно и ладно искуство со носење во топло лето. Материјалот нема да се навлажни како редовно капаче. Нема да направи да се чувствувате непријатно ако се навлажни. Идеално за трчање, тениска топка, риболов, велосипедизам, пешачење, кампување, едрење, дневни прошетки, плажа и повеќе активности на отворено. Преносна и мала тежина : Круната на капачето е неструктурирана. Така може да се свитка и да се вклопи во која било торба. Во комбинација со ведра лесна ткаенина, оваа капа за ладење може да ви даде лесна облека. И, можете да го однесете со себе до секаде и нема да заземате премногу простор, да ви донесе многу погодност за време на употребата. Ако не сте задоволни со нешто, ве молиме, не оставајте веднаш негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме контактирајте не преку е -пошта. Ветуваме дека ќе обезбедиме 100% фини услуги на клиентите и се обидуваме најдобро да го натераме секој клиент да добие добро расположение со убаво искуство за купување овде.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Scroll