Ново
RLECS 2pcs 10 Позиции Терминал Автобус Бар Терминал Блок Месинг Жица Завртка Терминал Заземјување Лента Автобус Бар Блок, Зелена

RLECS 2pcs 10 Позиции Терминал Автобус Бар Терминал Блок Месинг Жица Завртка Терминал Заземјување Лента Автобус Бар Блок, Зелена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента. Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блокови имаат висока јачина, висока цврстина и добра отпорност на абење. Контакт Материјал : Процес На Производство На Бакар : Ладно Цедено; Изолаторски Материјал : Пластика. 4 Позиции : Вкупна големина : 71 х 12 х 21мм/2,78 х 0,47 х 0,83 инчи, растојание на центарот за дупки За Монтирање : 59мм/2,32"; 10 Позиции : Вкупна големина : 107 х 12 х 21мм/4,21 х 0,47 х 0,83 инчи, растојание на центарот за дупки За Монтирање : 95мм/3,74". Широко се користи во кабинети за дистрибуција на електрична енергија, дистрибутивни кутии, фабрики за механичка опрема, фабрики за електрична опрема итн. Лесен за инсталирање : терминалните блокови се лесни за инсталирање и се држат на место со две дупки за завртки на двата краја на терминалите. Големина на завртката : М4 10 Позиции : Вкупна големина : 107 х 12 х 21мм/4,21 х 0,47 х 0,83 во централно растојание на дупката за Монтирање : 95мм/3,74 " Пакетот Вклучува : 2 х Терминална Автобуска лента.

За стоката

Слична стока во категоријата

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди Максимална

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Scroll