Ново
3,5 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бити паралелно

3,5 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бити паралелно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно. 3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно. |Support for arduino Mega2560 Directly inserted On Board level conversion chip for 5 V/3.3 V MCU Compatible with 3.3 V/5 V operation voltage level Compatible with for Arduino series development Board Compatible with UTFT/UTFT Buttons/Utouch Library for Arduino Provided 12-examples with for Arduino, 3-примероци со SMT32 со SD картичка приклучок со SPI Flash коло Пакет вклучува : 1 x 3,5 '' 3,5 инчен TFT боја LCD модул 320x480 320*480 Ultra HD поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 ILI9486 16 бита паралелно |.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени Напра

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни...

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Scroll