Ново
1/4 Шанк топката тркалезна нос Шаблон рутер бит раб за кастрење на мелење на дрво за мелење тип 1/4 * 5/8

1/4 Шанк топката тркалезна нос Шаблон рутер бит раб за кастрење на мелење на дрво за мелење тип 1/4 * 5/8

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно затворена и подмачкана за издржливост. Облогата се пече со облога отпорна на топлина за да се спречи пилевина, смола и асфалт и да се забрза сечење. Вметнувањето на зацементирана карбид со честички додава отпорност на јачина и абење, а солидното зацврстено челично тело има дизајн против бек-карпа. Погодно за сечење дрво, фиберборд со средна густина, цврсто дрво, честички од честички, иверица и други материјали со помала цврстина. Ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на производ и најдобро искуство со клиентите, доколку не сте целосно задоволни, ве молиме само слободно контактирајте со нас во секое време. Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно затворена и подмачкана за издржливост. Облогата се пече со облога отпорна на топлина за да се спречи пилевина, смола и асфалт и да се забрза сечење. Вметнувањето на зацементирана карбид со честички додава отпорност на јачина и абење, а солидното зацврстено челично тело има дизајн против бек-карпа. Погодно за сечење дрво, фиберборд со средна густина, цврсто дрво, честички од честички, иверица и други материјали со помала цврстина. Ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на производ и најдобро искуство со клиентите, доколку не сте целосно задоволни, ве молиме само слободно контактирајте со нас во секое време. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : рутер бит модел : 1/4*1/2*16 Материјал : Зацементиран карбид Без разлика дали е обложување : дијаметар на облогата на облогата (конверзија на инч) : 1/4 "(мм) должина на сечилото (инч Конверзија) : 5/8 "(мм) дијаметар на главата (конверзија на инчи) : 1/2" (мм) Список на пакети : 1 * рутер бит Белешка : 1. Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Благодарам за разбирањето. 2 Мониторите не се калибрираат исти, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го реалниот како стандард.

За стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Router Bit
Model:
1/4*1/2*16
Material:
Cemented Carbide
Whether Coating:
Coating
Shank Diameter (inch conversion):
1/4 (mm)
Blade Length (inch conversion):
5/8 (mm)
Head Diameter (inch conversion):
1/2 (mm)
Package List:
1 * Router Bit:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Слична стока во категоријата

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување...

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки...

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Scroll