Ново
1/4 Шанк топката тркалезна нос Шаблон рутер бит раб за кастрење на мелење на дрво за мелење тип 1/4 * 5/8

1/4 Шанк топката тркалезна нос Шаблон рутер бит раб за кастрење на мелење на дрво за мелење тип 1/4 * 5/8

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно затворена и подмачкана за издржливост. Облогата се пече со облога отпорна на топлина за да се спречи пилевина, смола и асфалт и да се забрза сечење. Вметнувањето на зацементирана карбид со честички додава отпорност на јачина и абење, а солидното зацврстено челично тело има дизајн против бек-карпа. Погодно за сечење дрво, фиберборд со средна густина, цврсто дрво, честички од честички, иверица и други материјали со помала цврстина. Ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на производ и најдобро искуство со клиентите, доколку не сте целосно задоволни, ве молиме само слободно контактирајте со нас во секое време. Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно затворена и подмачкана за издржливост. Облогата се пече со облога отпорна на топлина за да се спречи пилевина, смола и асфалт и да се забрза сечење. Вметнувањето на зацементирана карбид со честички додава отпорност на јачина и абење, а солидното зацврстено челично тело има дизајн против бек-карпа. Погодно за сечење дрво, фиберборд со средна густина, цврсто дрво, честички од честички, иверица и други материјали со помала цврстина. Ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на производ и најдобро искуство со клиентите, доколку не сте целосно задоволни, ве молиме само слободно контактирајте со нас во секое време. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : рутер бит модел : 1/4*1/2*16 Материјал : Зацементиран карбид Без разлика дали е обложување : дијаметар на облогата на облогата (конверзија на инч) : 1/4 "(мм) должина на сечилото (инч Конверзија) : 5/8 "(мм) дијаметар на главата (конверзија на инчи) : 1/2" (мм) Список на пакети : 1 * рутер бит Белешка : 1. Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Благодарам за разбирањето. 2 Мониторите не се калибрираат исти, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го реалниот како стандард.

За стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Router Bit
Model:
1/4*1/2*16
Material:
Cemented Carbide
Whether Coating:
Coating
Shank Diameter (inch conversion):
1/4 (mm)
Blade Length (inch conversion):
5/8 (mm)
Head Diameter (inch conversion):
1/2 (mm)
Package List:
1 * Router Bit:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Слична стока во категоријата

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА Наведените п�

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА здрави и б

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

Голем Капацитет : 10 мачки кофа со ориз со голем капацитет, за да ги задоволат вашите дневни потреби Двојн

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Рејтинг : 600 V 45 A;Столбови : 10 Позиција, Двоен Ред Материјал : Ба�

Scroll